2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie i utrzymanie czystości w budynku Sądu Rejonowego w Opocznie w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Sprzątanie pokojów biurowych oraz innych pomieszczeń wewnętrznych w Sądzie Rejonowym w Opocznie przy ul. Biernackiego 20, 26-300 Opoczno. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: INW.261.26.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001