See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratoriniai reagentai
Beschreibung: Perkami laboratoriniai reagentai, skirti VšĮ Varėnos sveikatos centrui
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Regentai ir papildomos priemonės imunometriniams tyrimams atlikti (laboratorijai)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Regentai ir papildomos priemonės imunometriniams tyrimams atlikti (padaliniams)
Interne Kennung: 2