2. Verfahren
Verfahren
Titel: usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu szkoleń na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Działania ośrodka adopcyjnego na rzecz dolnośląskich rodzin”. W podziale na 3 zadania.
Beschreibung: usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu szkoleń na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Działania ośrodka adopcyjnego na rzecz dolnośląskich rodzin”. W podziale na 3 zadania. Zadanie 1 – „Rozpoznawania i reagowanie na kryzysy psychiczne dzieci i młodzieży – profilaktyka zachowań samobójczych, samookaleczeń, przemocy rówieśniczej (hejtu) oraz wsparcie osób z zaburzeniami psychicznymi”; i/lub Zadanie 2 – „ „Kids’ Skills” – metoda „Dam Radę” i „Jestem z Ciebie dumny” – uzyskanie tytułu praktyka” ; i/lub Zadanie 3 – „ Przemoc seksualna wobec małoletnich”; Projekt jest współfinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska na lata 2021-2027 z zakresu Osi Priorytetowej 7 Fundusze Europejskie na rzecz rynku pracy i włączenia społecznego na Dolnym Śląsku, Działanie 7.8 Wspieranie włączenia społecznego, Typ 7.8A Rozwój usług społecznych na rzecz rodziny oraz 7.8 typ B Rozwój usług społecznych na rzecz systemu pieczy zastępczej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamówienie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług o wartości powyżej 750 000 euro zgodnie z art. 359 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu szkoleń na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Działania ośrodka adopcyjnego na rzecz dolnośląskich rodz„Rozpoznawania i reagowanie na kryzysy psychiczne dzieci i młodzieży – profilaktyka zachowań samobójczych, samookaleczeń, przemocy rówieśniczej (hejtu) oraz wsparcie osób z zaburzeniami psychicznymi”;
Beschreibung: usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu szkoleń na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Działania ośrodka adopcyjnego na rzecz dolnośląskich rodzin”. W podziale na 3 zadania. Zadanie 1 – „Rozpoznawania i reagowanie na kryzysy psychiczne dzieci i młodzieży – profilaktyka zachowań samobójczych, samookaleczeń, przemocy rówieśniczej (hejtu) oraz wsparcie osób z zaburzeniami psychicznymi”;
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu szkoleń na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Działania ośrodka adopcyjnego na rzecz dolnośląskich rodzin”. .„Kids’ Skills” – metoda „Dam Radę” i „Jestem z Ciebie dumny” – uzyskanie tytułu praktyka
Beschreibung: usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu szkoleń na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Działania ośrodka adopcyjnego na rzecz dolnośląskich rodzin”. W podziale na 3 zadania. Zadanie 2 – „ „Kids’ Skills” – metoda „Dam Radę” i „Jestem z Ciebie dumny” – uzyskanie tytułu praktyka”
Los: LOT-0003
Titel: usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu szkoleń na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Działania ośrodka adopcyjnego na rzecz dolnośląskich rodzin”.„ Przemoc seksualna wobec małoletnich”;
Beschreibung: Zadanie 3 – „ Przemoc seksualna wobec małoletnich”;