636127-2026 - Wettbewerb
Polen – Wasserversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste – Bieżące utrzymanie i konserwacja sieci i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych na terenie Gminy Sadki w okresie od 1.12.2026 r. do 30.11.2029 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie i konserwacja sieci i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych na terenie Gminy Sadki w okresie od 1.12.2026 r. do 30.11.2029 r.
Beschreibung: Bieżące utrzymywanie urządzeń służących do poboru wody i do mierzenia ilości pobranej wody, dbałość o utrzymywanie ich w należytym stanie sanitarnym, technicznym i eksploatacyjnym, w tym naprawa awarii i usterek stacji uzdatniania wody, sieci wodociągowych i przyłączy. Bieżąca konserwacja i naprawa urządzeń przepompowni ścieków, usuwanie awarii i usterek oraz dbałość o stan techniczny sieci kanalizacyjnej, przyłączy lub odcinków przyłączy oraz wykonywanie pozostałych czynności wyszczególnionych w Opisie Przedmiotu Zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65100000 Wasserversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65111000 Trinkwasserversorgung, 50513000 Reparatur und Wartung von Wasserhähnen, 65130000 Betrieb von Wasserversorgungsunternehmen, 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji i wznowień
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 65100000 Water distribution and related services
Additional classification (cpv): 65111000 Drinking-water distribution, 50513000 Repair and maintenance services of taps, 65130000 Operation of water supplies, 90480000 Sewerage management services, 50800000 Miscellaneous repair and maintenance services
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Inowrocławski (PL617)
Country: Poland
General information