636128-2026 - Ergebnis
Polen – Lehrbedarf – Zakup wyposażenia do pracowni szkolnych w ramach projektu Dobra szkoła. Dobry zawód. Dobra przyszłość. Modernizacja infrastruktury i wyposażenia szkół zawodowych powiatu puckiego -etap II.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wyposażenia do pracowni szkolnych w ramach projektu Dobra szkoła. Dobry zawód. Dobra przyszłość. Modernizacja infrastruktury i wyposażenia szkół zawodowych powiatu puckiego -etap II.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia do pracowni szkolnych w ramach projektu Dobra szkoła. Dobry zawód. Dobra przyszłość. Modernizacja infrastruktury i wyposażenia szkół zawodowych powiatu puckiego -etap II. 2. Zamawiający przewiduje składanie ofert częściowych: 1) Część 1: zakup, dostawa i montaż wyposażenia showroomu do pracowni logistycznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku. 2) Część 2: zakup, dostawa i szkolenie gogli wraz z oprogramowaniem do wózka widłowego do pracowni logistycznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku. 3) Część 3: zakup i dostawa walizki szkoleniowej do czytnika do pracowni logistycznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku. 4) Część 4: zakup i dostawa zaawansowanego oprogramowania logistycznego i transportowego do pracowni logistycznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku. 5) Część 5: zakup i dostawa oprogramowania do zarządzania transportem i spedycją do pracowni logistycznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku. 6) Część 6: zakup i dostawa oprogramowania rozliczania czasu pracy kierowców do pracowni logistycznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku. 7) Część 7: zakup, dostawa symulatorów spawania do pracowni mechanicznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku. 8) Część 8: zakup, dostawa i montaż robota 6-osiowego opartego o druk 3D do pracowni mechanicznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku. 3. Zamówienie realizowane jest w ramach dofinansowania z projektu: „Dobra szkoła. Dobry zawód. Dobra przyszłość. Modernizacja infrastruktury i wyposażenia szkół zawodowych powiatu puckiego - etap II” Działania 6.2. Infrastruktura edukacji włączającej i zawodowej programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 w zakresie projektów dotyczących rozwoju infrastruktury szkolnictwa zawodowego. 4. Opis Przedmiotu Zamówienia przedstawiono w: 1) Formularzu cenowym dla Części 1 zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1A do SWZ; 2) Formularzu cenowym dla Części 2 zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1B do SWZ; 3) Formularzu cenowym dla Części 3 zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1C do SWZ; 4) Formularzu cenowym dla Części 4 zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1D do SWZ; 5) Formularzu cenowym dla Części 5 zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1E do SWZ; 6) Formularzu cenowym dla Części 6 zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1F do SWZ; 7) Formularzu cenowym dla Części 7 zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1G do SWZ; 8) Formularzu cenowym dla Części 8 zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1H do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39715300 Sanitäreinrichtungen, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 48400000 Softwarepaket für Geschäftstransaktionen und persönliche Arbeitsabläufe, 39162100 Lehrmittel, 34152000 Übungssimulatoren, 34150000 Simulatoren, 48931000 Schulungssoftwarepaket, 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: zakup, dostawa i montaż wyposażenia showroomu do pracowni logistycznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku.
Beschreibung: Część 1: zakup, dostawa i montaż wyposażenia showroomu do pracowni logistycznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku. W zakres zamówienia w części nr 1 wchodzi, w szczególności: - dostawa urządzeń/wyposażenia wskazanego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ dla Części 1 zamówienia; - instalacja systemu operacyjnego i oprogramowania na urządzeniach, które wymagają systemu operacyjnego i oprogramowania; - przeprowadzenie przez Wykonawcę instruktażu dla 3 (trzech) wyznaczonych pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi operatorskiej i codziennej konserwacji.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 48400000 Softwarepaket für Geschäftstransaktionen und persönliche Arbeitsabläufe
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: zakup, dostawa i szkolenie gogli wraz z oprogramowaniem do wózka widłowego do pracowni logistycznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku.
Beschreibung: Część 2: zakup, dostawa i szkolenie gogli wraz z oprogramowaniem do wózka widłowego do pracowni logistycznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku. W zakres zamówienia w części nr 2 wchodzi, w szczególności: - dostawa urządzeń/wyposażenia wskazanego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1B do SWZ dla Części 2 zamówienia; - instalacja systemu operacyjnego i oprogramowania na urządzeniach, które wymagają systemu operacyjnego i oprogramowania; - przeprowadzenie przez Wykonawcę instruktażu dla 3 (trzech) wyznaczonych pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi operatorskiej i codziennej konserwacji.
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren, 34150000 Simulatoren, 39162110 Lehrbedarf, 48931000 Schulungssoftwarepaket
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: zakup i dostawa walizki szkoleniowej do czytnika do pracowni logistycznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku.
Beschreibung: Część 3: zakup i dostawa walizki szkoleniowej do czytnika do pracowni logistycznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku. W zakres zamówienia w części nr 3 wchodzi, w szczególności: - dostawa urządzeń/wyposażenia wskazanego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1C do SWZ dla Części 3 zamówienia.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: zakup i dostawa zaawansowanego oprogramowania logistycznego i transportowego do pracowni logistycznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku.
Beschreibung: W zakres zamówienia w części nr 4 wchodzi, w szczególności: - dostawa urządzeń/wyposażenia wskazanego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1D do SWZ dla Części 4 zamówienia; - instalacja systemu operacyjnego i oprogramowania na urządzeniach, które wymagają systemu operacyjnego i oprogramowania; - przeprowadzenie przez Wykonawcę instruktażu dla 3 (trzech) wyznaczonych pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi operatorskiej i codziennej konserwacji.
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48931000 Schulungssoftwarepaket, 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: zakup i dostawa oprogramowania do zarządzania transportem i spedycją do pracowni logistycznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku.
Beschreibung: Część 5: zakup i dostawa oprogramowania do zarządzania transportem i spedycją do pracowni logistycznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku. W zakres zamówienia w części nr 5 wchodzi, w szczególności: - dostawa urządzeń/wyposażenia wskazanego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1E do SWZ dla Części 5 zamówienia; - instalacja systemu operacyjnego i oprogramowania na urządzeniach, które wymagają systemu operacyjnego i oprogramowania; - przeprowadzenie przez Wykonawcę instruktażu dla 3 (trzech) wyznaczonych pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi operatorskiej i codziennej konserwacji.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: zakup i dostawa oprogramowania rozliczania czasu pracy kierowców do pracowni logistycznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku.
Beschreibung: W zakres zamówienia w części nr 6 wchodzi, w szczególności: - dostawa urządzeń/wyposażenia wskazanego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1F do SWZ dla Części 6 zamówienia; - instalacja systemu operacyjnego i oprogramowania na urządzeniach, które wymagają systemu operacyjnego i oprogramowania; - przeprowadzenie przez Wykonawcę instruktażu dla 3 (trzech) wyznaczonych pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi operatorskiej i codziennej konserwacji.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48931000 Schulungssoftwarepaket, 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: zakup, dostawa symulatorów spawania do pracowni mechanicznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku.
Beschreibung: Część 7: zakup, dostawa symulatorów spawania do pracowni mechanicznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku. W zakres zamówienia w części nr 7 wchodzi, w szczególności: - dostawa urządzeń/wyposażenia wskazanego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1G do SWZ dla Części 7 zamówienia. - instalacja systemu operacyjnego i oprogramowania na urządzeniach, które wymagają systemu operacyjnego i oprogramowania; - przeprowadzenie przez Wykonawcę instruktażu dla 3 (trzech) wyznaczonych pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi operatorskiej i codziennej konserwacji.
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34150000 Simulatoren, 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf, 48931000 Schulungssoftwarepaket
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: zakup, dostawa i montaż robota 6-osiowego opartego o druk 3D do pracowni mechanicznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku.
Beschreibung: Część 8: zakup, dostawa i montaż robota 6-osiowego opartego o druk 3D do pracowni mechanicznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku. W zakres zamówienia w części nr 8 wchodzi, w szczególności: - dostawa urządzeń/wyposażenia wskazanego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1H do SWZ dla Części 8 zamówienia; - przeprowadzenie przez Wykonawcę instruktażu dla 3 (trzech) wyznaczonych pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi operatorskiej i codziennej konserwacji.