See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa sieci wodociągowej wraz z budową drogi rowerowej i chodnika w ul. Gdańskiej w Gdańsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych obejmujących budowę i przebudowę sieci wodociągowej w ul. Gdańskiej w Gdańsku wraz z przełączeniami, likwidacją istniejącej sieci oraz odtworzeniem nawierzchni i elementów środowiska, a także przebudowę układu drogowego w zakresie drogi dla pieszych i rowerów, chodnika, zjazdów, jezdni oraz budowę i przebudowę oświetlenia ulicznego wraz z robotami towarzyszącymi, zielenią i odtworzeniem nawierzchni. Szczegółowy zakres zamówienia określono w SWZ oraz OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 325299-2026
Interne Kennung: ZP/29/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45113000 Baustelleneinrichtung
5. Los
Los: LOT-0001