636142-2026 - Ergebnis
Rumänien – Varia – MEDICAMENTE 5 LOTURI
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MEDICAMENTE 5 LOTURI
Beschreibung: MEDICAMENTE - conform caietului de sarcini Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 zile . Termenul limita in care autoritatea contractante va raspunde solicitarilor de clarificari in mod clar si complet - in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 318075_2026_PAAPD1611292
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BUPIVACAINUM HEAVY 5MG/ML X 4 ML sol.inj.hiperbara
Beschreibung: Contractele subsecvente vor fi atribuite lunar, trimestrial sau semestrial in functie de existenta fondurilor bugetare si de nevoile autoritatii contractante.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ACIDUM VALPROICUM + SARURI 500mg CHRONO cu elib. prel.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: LAMOTRIGINUM 25 MG
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: CHLORZOXAZONUM 250MG
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: PHENOBARBITALUM 100MG
Interne Kennung: 5