636158-2025 - Wettbewerb
Polen – Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung – Sukcesywna dostawa jednorazowych staplerów, ładunków do staplerów oraz zestawów ładunków
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa jednorazowych staplerów, ładunków do staplerów oraz zestawów ładunków
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych staplerów, ładunków do staplerów oraz zestawów ładunków niezbędnych do przeprowadzenia zabiegów VATS i zabiegów chirurgii otwartej w Szpitalu Specjalistycznym Chorób Płuc ”Odrodzenie” im. Klary Jelskiej w Zakopanem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. nr 1 do SWZ (kalkulacja cenowa oferty). 2. W zakresie pakietu nr 1, Wykonawca zobowiązany jest w ramach zamówienia zapewnić (użyczyć) na czas trwania umowy: - niezbędne oprzyrządowanie w pełni umożliwiające użycie jednorazowych narzędzi do preparowania tkanek, o których mowa w pozycji 9 i 10 tabeli - kalkulacji cenowej do oferty; - platformy elektrochirurgicznej wielorazowego użytku kompatybilnej z pozycją 11 tabeli – kalkulacji cenowej do oferty oraz oprzyrządowania niezbędnego do wykonania 6 zbiegów przy użyciu jednorazowych osłon. Dostawa użyczonego: oprzyrządowania, platformy elektrochirurgicznej - winna nastąpić w terminie do 7 dni od złożenia zamówienia. Odbiór przedmiotu użyczenia nastąpi nie wcześniej niż po upływie miesiąca po dacie ostatniej dostawy zestawów, osłon zakupionych na podstawie zawartej umowy. 3. Przedmiot dostawy musi posiadać wpis lub zgłoszenie do Rejestru wyrobów medycznych, wystawioną dla nich deklarację zgodności i musi być oznaczone znakiem zgodności CE zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024r poz. 1620). 4. Zamawiający wymaga w Pakiecie nr 1 poz. 2-8 oraz w pakiecie nr 2 poz. 1-9 rejestracji w klasie III wyrobów medycznych. 5. Przedmiot zamówienia ma być dostarczany w opakowaniu producenta. 6. Opakowanie zewnętrzne i wewnętrzne ma zawierać nazwę towaru, nr serii, datę produkcji i datę ważności. 7. Wykonawca musi zagwarantować odpowiednio długi okres ważności dostarczanych produktów ( min. 1 rok), liczony od dnia dostawy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
5. Los
LosLOT-0001
TitelSukcesywna dostawa jednorazowych staplerów, ładunków do staplerów oraz zestawów ładunków - Pakiet nr 1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych staplerów, ładunków do staplerów oraz zestawów ładunków niezbędnych do przeprowadzenia zabiegów VATS i zabiegów chirurgii otwartej w Szpitalu Specjalistycznym Chorób Płuc ”Odrodzenie” im. Klary Jelskiej w Zakopanem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. nr 1 do SWZ (kalkulacja cenowa oferty). 2. W zakresie pakietu nr 1, Wykonawca zobowiązany jest w ramach zamówienia zapewnić (użyczyć) na czas trwania umowy: - niezbędne oprzyrządowanie w pełni umożliwiające użycie jednorazowych narzędzi do preparowania tkanek, o których mowa w pozycji 9 i 10 tabeli - kalkulacji cenowej do oferty; - platformy elektrochirurgicznej wielorazowego użytku kompatybilnej z pozycją 11 tabeli – kalkulacji cenowej do oferty oraz oprzyrządowania niezbędnego do wykonania 6 zbiegów przy użyciu jednorazowych osłon. Dostawa użyczonego: oprzyrządowania, platformy elektrochirurgicznej - winna nastąpić w terminie do 7 dni od złożenia zamówienia. Odbiór przedmiotu użyczenia nastąpi nie wcześniej niż po upływie miesiąca po dacie ostatniej dostawy zestawów, osłon zakupionych na podstawie zawartej umowy. 3. Przedmiot dostawy musi posiadać wpis lub zgłoszenie do Rejestru wyrobów medycznych, wystawioną dla nich deklarację zgodności i musi być oznaczone znakiem zgodności CE zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024r poz. 1620). 4. Zamawiający wymaga w Pakiecie nr 1 poz. 2-8 rejestracji w klasie III wyrobów medycznych. 5. Przedmiot zamówienia ma być dostarczany w opakowaniu producenta. 6. Opakowanie zewnętrzne i wewnętrzne ma zawierać nazwę towaru, nr serii, datę produkcji i datę ważności. 7. Wykonawca musi zagwarantować odpowiednio długi okres ważności dostarczanych produktów ( min. 1 rok), liczony od dnia dostawy.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji poprzez ograniczenie wielkości zamówienia z zastrzeżeniem, iż zmniejszenie ilości zamówionego asortymentu nie przekroczy 20% w zakresie łącznej kwotyokreślonej w ofercie, odpowiednio w danym pakiecie.
LosLOT-0002
TitelSukcesywna dostawa jednorazowych staplerów, ładunków do staplerów oraz zestawów ładunków - Pakiet nr 2
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych staplerów, ładunków do staplerów oraz zestawów ładunków niezbędnych do przeprowadzenia zabiegów VATS i zabiegów chirurgii otwartej w Szpitalu Specjalistycznym Chorób Płuc ”Odrodzenie” im. Klary Jelskiej w Zakopanem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. nr 1 do SWZ (kalkulacja cenowa oferty). 2. Przedmiot dostawy musi posiadać wpis lub zgłoszenie do Rejestru wyrobów medycznych, wystawioną dla nich deklarację zgodności i musi być oznaczone znakiem zgodności CE zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024r poz. 1620). 3. Zamawiający wymaga w Pakiecie nr 2 poz. 1-9 rejestracji w klasie III wyrobów medycznych. 4. Przedmiot zamówienia ma być dostarczany w opakowaniu producenta. 5. Opakowanie zewnętrzne i wewnętrzne ma zawierać nazwę towaru, nr serii, datę produkcji i datę ważności. 6. Wykonawca musi zagwarantować odpowiednio długi okres ważności dostarczanych produktów ( min. 1 rok), liczony od dnia dostawy.
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji poprzez ograniczenie wielkości zamówienia z zastrzeżeniem, iż zmniejszenie ilości zamówionego asortymentu nie przekroczy 20% w zakresie łącznej kwoty określonej w ofercie, odpowiednio w danym pakiecie.