2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor leveringen van IT Hardware
Beschreibung: Raamovereenkomst met één leverancier voor: 1. Leveren van PC hardware (zoals: laptops, monitoren, randapparatuur, etc.). 2. Leveren van tablets en smartphones (zonder abonnement). 3. Repareren van de onder 1 en 2 geleverde hardware. De waarde van de opdracht [gedurende de looptijd (exclusief opties) is geraamd tussen de € 1.000.000,- en € 1.500.000,- exclusief BTW. Teneinde generlei discussies te krijgen over het al dan niet verplicht initiëren van nieuwe aanbestedingen, kan er theoretisch tot maximaal € 7.000.000,- exclusief BTW door Waterschap Limburg worden afgenomen. Dit theoretisch maximum houdt rekening met het maximaal aantal verlengingen en eventuele eerdere vervangingen of extra aanschaf. Let op: dit is echter een theoretisch maximum (exclusief prijsindexering). Hieraan kunnen door inschrijvers geen rechten worden ontleend. Het betreft een indicatie. Er is sprake van noch een afnameplicht noch een omzetgarantie.
Interne Kennung: 2025-Z3779
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: ROK Hardware
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties: 3 x 1 jaar. Deze maximale looptijd is naar mening van WL proportioneel, omdat een looptijd tot maximaal 7 jaar, partijen de gelegenheid biedt tot de gewenste strategische samenwerking te komen waarbij leereffecten optimaal te gelde kunnen worden gemaakt. De opdracht is bovendien voor inschrijvers interessanter als er een langere looptijd is en gezien het beperkt aantal partijen dat deze opdracht zou kunnen doen, willen we voorkomen dat partijen afhaken vanwege een te korte looptijd.