636175-2026 - Wettbewerb
Polen – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – Zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów marki: STAR, MAN, HONKER, JELCZ, IVECO, OPEL, FORD, VOLKSWAGEN, SKODA, FIAT, MERCEDES, KIA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów marki: STAR, MAN, HONKER, JELCZ, IVECO, OPEL, FORD, VOLKSWAGEN, SKODA, FIAT, MERCEDES, KIA
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia związanego z zakupem i dostawą części zamiennych do pojazdów marki: STAR, MAN, HONKER, JELCZ, IVECO, OPEL, FORD, VOLKSWAGEN, SKODA, FIAT, MERCEDES, KIA, znajduje się: Dla części 1 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów marki STAR i MAN” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ. Dla części 2 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów marki HONKER” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1B do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ. Dla części 3 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów marki JELCZ” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1C do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ. Dla części 4 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów marki IVECO” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1D do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ. Dla części 5 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów marek: OPEL, FORD, VOLKSWAGEN, SKODA, FIAT, MERCEDES, KIA” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1E do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów marki STAR i MAN”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia związanego z zakupem i dostawą części zamiennych do pojazdów marki: STAR, MAN, HONKER, JELCZ, IVECO, OPEL, FORD, VOLKSWAGEN, SKODA, FIAT, MERCEDES, KIA, znajduje się: Dla części 1 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów marki STAR i MAN” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów marki HONKER”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia związanego z zakupem i dostawą części zamiennych do pojazdów marki: STAR, MAN, HONKER, JELCZ, IVECO, OPEL, FORD, VOLKSWAGEN, SKODA, FIAT, MERCEDES, KIA, znajduje się: Dla części 2 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów marki HONKER” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1B do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów marki JELCZ”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia związanego z zakupem i dostawą części zamiennych do pojazdów marki: STAR, MAN, HONKER, JELCZ, IVECO, OPEL, FORD, VOLKSWAGEN, SKODA, FIAT, MERCEDES, KIA, znajduje się: Dla części 3 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów marki JELCZ” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1C do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów marki IVECO”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia związanego z zakupem i dostawą części zamiennych do pojazdów marki: STAR, MAN, HONKER, JELCZ, IVECO, OPEL, FORD, VOLKSWAGEN, SKODA, FIAT, MERCEDES, KIA, znajduje się: Dla części 4 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów marki IVECO” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1D do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów marek: OPEL, FORD, VOLKSWAGEN, SKODA, FIAT, MERCEDES, KIA”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia związanego z zakupem i dostawą części zamiennych do pojazdów marki: STAR, MAN, HONKER, JELCZ, IVECO, OPEL, FORD, VOLKSWAGEN, SKODA, FIAT, MERCEDES, KIA, znajduje się: Dla części 5 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów marek: OPEL, FORD, VOLKSWAGEN, SKODA, FIAT, MERCEDES, KIA” w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ, formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1E do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załącznikach i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ.