636183-2026 - Wettbewerb
Polen – Projektaufsicht und Dokumentation – Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja II - etap III
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja II - etap III
Beschreibung: Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” – etap III. Opis przedmiotu zamówienia określają Załączniki do SWZ, - dla gmina Trzydnik Duży (cz. 95 na wykonanie prac geodezyjnych) - Załącznik nr 1 do SWZ, - dla gmina Zakrzówek (cz. 96 na wykonanie prac geodezyjnych) - Załącznik nr 2 do SWZ - dla gmina Urzędów, obszar wiejski (cz. 97 na wykonanie prac geodezyjnych) - Załącznik nr 3 do SWZ, - dla gmina Urzędów, miasto (cz. 98 na wykonanie prac geodezyjnych) - Załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennung: Zp.272.26.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72316000 Datenanalyse, 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja II – etap III
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: Zp.272.26.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation
Additional classification (cpv): 72316000 Data analysis services, 71630000 Technical inspection and testing services
5. Lot
Lot: LOT-0001