2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunikační kampaň na podporu Vína z Moravy, vína z Čech pro období 2025-2028 v oblasti služby strategické a kreativní agentury
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem na poskytování komplexních služeb v oblasti strategického a kreativního vývoje marketingové komunikace na základě rámcové smlouvy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341100 Werbeberatung, 79342000 Marketing
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1