See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Сервизно обслужване и ремонт на автомобилната техника на Сухопътните войски
Beschreibung: Сервизното поддържане на автомобилна техника обхваща всички дейности свързани с техническата поддръжка на автомобилите, осигуряващи безопасно и надеждно използване и техническа изправност на автомобилите, съгласно разпоредбите на Закона за движение по пътищата, издадените въз основа на него подзаконови нормативни актове и разпоредбите на компетентните органи. Услугата включва извършване на техническо обслужване и ремонт на моторни превозни средства, в съответствие с изискванията на техническа спецификация рег. № ТС В01.5068.25/2025 г. и включва - сервизно обслужване в пълен обем и периодичност, съгласно предписанията на производителя на съответната марка моторно превозно средство; следгаранционно сервизно и техническо обслужване, профилактика, диагностика, компютърна диагностика, текущ и основен ремонт, автотенекеджийски и автобояджийски услуги, включително доставка и подмяна на авточасти, детайли, материали и консумативи за моторни превозни средства.
Interne Kennung: 587501
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001