2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hálózati nyomásszabályozó állomások karbantartása
Beschreibung: Vállalkozási keretszerződés keretében hálózati nyomásszabályozó állomások karbantartási feladatainak ellátása az MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt. részére. Az MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt. elosztási területén található Fiorentini típusú hálózati nyomásszabályzó állomások tervezett- és eseti jellegű karbantartása, illetve üzemzavar és egyéb működési hiba elhárítása. Továbbiak a II.2.4) pontban, és a közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint. A közbeszerzés tárgya szerinti szolgáltatás részletes feladatleírását és mennyiségét a Közbeszerzési dokumentumok (KD) Műszaki leírás része tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000883302026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: AK a Kbt. 76. § (2) bek. a) pontja szerinti legalacsonyabb ár értékelési szempontot alkalmazza, tekintettel arra, hogy a közbeszerzés tárgyaként megjelölt szolgáltatások esetében olyan műszaki alapkövetelmények kerültek rögzítésre, amelyek biztosítják, hogy a szolgáltatás a meglévő hálózatba biztonságosan illeszkedik, megfelelve ezzel a munkabiztonsági követelményeknek; és azok az elvárt funkciót teljesítsék a megfelelő üzemeltetési követelmények biztosítása okán. Az előbbiekre valamint arra tekintettel, hogy a szolgáltatás alapvetően szabványok által meghatározottak, további műszaki jellegű minőségi értékelési szempont alkalmazása jelen beszerzési igény kapcsán nem lehetséges, mert egyéb műszaki megoldás nem, vagy igen csekély mértékben emelné a szolgáltatás minőségét, azonban az eltérő műszaki megoldás eredményeként az ajánlati ár lényegesen emelkedhet, így a gazdaságilag legelőnyösebb ajánlat kiválasztását csak a legalacsonyabb ár értékelése szolgálja. Részletesen a közbeszerzési dokumentációban.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531200 Wartung von Gasverbrauchseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Az MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt. elosztási területén található Fiorentini típusú hálózati nyomásszabályzó állomások tervezett- és eseti jellegű karbantartása, illetve üzemzavar és egyéb működési hiba elhárítása. Valamint az ajánlattevő által helyszíni szakmai felügyelet (babysitting), továbbá rögzített tétellista alapján NRG Works (Fiorentini) gyártmányú nyomásszabályozó alkatrészek és szerszámok adásvételének biztosítása. A szerződés keretösszege nettó 304.856.049,-Ft A szerződéskötéstől számított 1. naptári évben tervezett karbantartások várható mennyisége • „3. szintű karbantartás” az Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt. elosztási területén: 255 db, o 156 db esetében az Ajánlattevő munkavállalói végzik a karbantartást o 99 db esetében az Ajánlatkérő munkavállalói végzik a karbantartást és az Ajánlattevő szakmai felügyeletet (babysitting) biztosít az Ajánlatkérő számára, amennyiben az Ajánlatkérő nem kéri a szakmai felügyelet (babysitting) biztosítását, akkor ezen karbantartások során szintén az Ajánlattevő munkavállalóinak kell elvégezni a karbantartást. • „4. szintű karbantartás” az Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt. elosztási területén: 54 db o 31 db esetében az Ajánlattevő munkavállalói végzik a karbantartást o 23 db esetében az Ajánlatkérő munkavállalói végzik a karbantartást és az Ajánlattevő szakmai felügyeletet (babysitting) biztosít, az Ajánlatkérő számára, amennyiben az Ajánlatkérő nem kéri a szakmai felügyelet (babysitting) biztosítását, akkor ezen karbantartások során szintén az Ajánlattevő munkavállalóinak kell elvégezni a karbantartást. A szerződéskötéstől számított 2. naptári évben tervezett karbantartások várható mennyisége • „3. szintű karbantartás” az Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt. elosztási területén: 298 db, o 32 db esetében az Ajánlattevő munkavállalói végzik a karbantartást o 266 db esetében az Ajánlatkérő munkavállalói végzik a karbantartást és az Ajánlattevő szakmai felügyeletet (babysitting) biztosít az Ajánlatkérő számára, amennyiben az Ajánlatkérő nem kéri a szakmai felügyelet (babysitting) biztosítását, akkor ezen karbantartások során szintén az Ajánlattevő munkavállalóinak kell elvégezni a karbantartást. • „4. szintű karbantartás” az Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt. elosztási területén: 43 db o 8 db esetében az Ajánlattevő munkavállalói végzik a karbantartást o 35 db esetében az Ajánlatkérő munkavállalói végzik a karbantartást és az Ajánlattevő szakmai felügyeletet (babysitting) biztosít, az Ajánlatkérő számára, amennyiben az Ajánlatkérő nem kéri a szakmai felügyelet (babysitting) biztosítását, akkor ezen karbantartások során szintén az Ajánlattevő munkavállalóinak kell elvégezni a karbantartást. Ajánlatkérő egy naptári év alatt 365 naptári napot ért. Ajánlatkérő a keretösszeg 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő informatív jelleggel megadja az egyidőben teljesítendő megrendelések várható mennyiségét:3. szintű karbantartás esetén 45 db, 4. szintű karbantartás esetén 15 db. A részletes feladatleírást a Közbeszerzési dokumentumok (KD) Műszaki leírás része tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000883302026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45259000 Reparatur und Wartung von Anlagen, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 50411200 Reparatur und Wartung von Gaszählern