2. Verfahren
Verfahren
Titel: TRANSPORT HUISVUIL EN GROFVUIL
Beschreibung: Transport van huisvuil en grofvuil van de Intercommunale overeenkomstig de betreffende regelgeving. Toelichting: Het huisvuil van huishoudelijke oorsprong wordt ingezameld via een huis-aan-huis ronde a.d.h.v. perskraakwagens met bestemming van een overslaglocatie. Het grofvuil van huishoudelijke oorsprong wordt ingezameld via een huis-aan-huis ronde a.d.h.v. perskraakwagens en/of via afzetcontainers op het recyclagepark met eveneens bestemming van een overslaglocatie. Het transport naar de eindverwerker dient georganiseerd te worden door een dienstverlener met walking floors overeenkomstig de betreffende regelgeving.
Interne Kennung: ID/TPT HV&GV/2026-2027/GHE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ID/TPT HV&GV/2026-2027/GHE - 1
Beschreibung: Het huisvuil van huishoudelijke oorsprong wordt ingezameld via een huis-aan-huis ronde a.d.h.v. perskraakwagens met bestemming van een overslaglocatie. Het grofvuil van huishoudelijke oorsprong wordt ingezameld via een huis-aan-huis ronde a.d.h.v. perskraakwagens en/of via afzetcontainers op het recyclagepark met eveneens bestemming van een overslaglocatie. Het transport naar de eindverwerker dient georganiseerd te worden door een dienstverlener met walking floors overeenkomstig de betreffende regelgeving.
Interne Kennung: 1