See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVICII DE PAZA ȘI DE MONITORIZARE – INTERVENȚIE
Beschreibung: ,,SERVICII DE PAZA ȘI DE MONITORIZARE – INTERVENȚIE” – detalii in Caietul de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 15. Entitatea contractanta va raspunde solicitarilor formulate de posibilii ofertanti in termenul stabilit anterior - in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 122/2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: ,,SERVICII DE PAZA ȘI DE MONITORIZARE – INTERVENȚIE” – detalii in Caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1