636280-2026 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Adviseur ROM (16-24 uur per week)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Adviseur ROM (16-24 uur per week)
Beschreibung: Als ROM-adviseur stel je voor gemeenten milieuadviezen op ten behoeve van ruimtelijke processen en schuif je als adviseur aan bij de omgevingstafel en/of intaketafel. Je verricht de ROM-taken zelfstandig voor verschillende gemeenten in ons werkgebied. Je hebt een brede kennis van milieu, kennis van de Omgevingswet en ruimtelijke procedures. Je bent goed in staat om de klantvraag helder te krijgen en zo te komen tot een advies op maat. Je coördineert de toetsing van de ruimtelijke plannen aan de milieuwet- en regelgeving en aan het beleid. Ook adviseer je gemeenten bij het opstellen van het omgevingsplan. Jij bent degene die zelfstandig de contacten met de gemeente onderhoudt en aan overleggen deelneemt. In overleg met de verschillende vakspecialisten kom je tot een integraal advies. Je hebt goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en goede mondelinge communicatie. Daarnaast heb je ervaring met projectmanagement. Naast jouw ROM-taken kun je eventueel ook worden ingezet op het brede taakveld van (milieu)beleid.
Interne Kennung: Ruimtelijke ordening/planologie
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000