See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de mentenanta la echipamentele de răcire, climatizare și ventilație (chillere, dulapuri de climatizare, centrale de tratare a aerului și V.R.V./V.R.F.-uri)
Beschreibung: Încheierea unui acord - cadru având ca obiect prestare servicii de mentenanta la echipamentele de răcire, climatizare și ventilație (chillere, dulapuri de climatizare, centrale de tratare a aerului și V.R.V./V.R.F.-uri). Termenul până la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este de 20 de zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 13624359_2023_PAAPD1393612
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de mentenanta la echipamentele TRANE - București
Beschreibung: Servicii de mentenanta la echipamentele TRANE - București conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Servicii de mentenanta la echipamentele TOSHIBA - București
Beschreibung: Servicii de mentenanta la echipamentele TOSHIBA - București conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Servicii de mentenanță la echipamentele VENTUS - București
Beschreibung: Servicii de mentenanță la echipamentele VENTUS - București conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Servicii de mentenanță la echipamentele LG - București
Beschreibung: Servicii de mentenanță la echipamentele LG - București conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Servicii de mentenanță la echipamentele MITSUBISHI - București
Beschreibung: Servicii de mentenanță la echipamentele MITSUBISHI - București conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Servicii de mentenanță la echipamentele CLINT - București
Beschreibung: Servicii de mentenanță la echipamentele CLINT - București conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele MAXA - Bucureşti
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele MAXA - Bucureşti conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele UNIFLAIR - Bucureşti
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele UNIFLAIR - Bucureşti conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele TERMOCOLD - Bucureşti
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele TERMOCOLD - Bucureşti conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele KOMFOVENT - Bucureşti
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele KOMFOVENT - Bucureşti conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele SITAL KLIMA - București
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele SITAL KLIMA - București conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele FERROLI - București
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele FERROLI - București conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele GREE - Giurgiu
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele GREE - Giurgiu conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele CHIGO - Giurgiu
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele CHIGO - Giurgiu conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele VENTUS - Giurgiu
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele VENTUS - Giurgiu conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele LIEBERT HIROSS - Giurgiu
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele LIEBERT HIROSS - Giurgiu conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele TRANE - Giurgiu
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele TRANE - Giurgiu conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele CLINT - Giurgiu
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele CLINT - Giurgiu conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0026
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele AERMEC- Ilfov
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele AERMEC- Ilfov conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele DAIKIN- Ilfov
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele DAIKIN- Ilfov conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele CLIMATECH- Ilfov
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele CLIMATECH- Ilfov conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele CARRIER- Ilfov
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele CARRIER- Ilfov conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele GEA- Ilfov
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele GEA- Ilfov conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele SITES- Ilfov
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele SITES- Ilfov conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0033
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele KKT- Ilfov
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele KKT- Ilfov conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele DEDRA- Vâlcea
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele DEDRA- Vâlcea conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele WOLF- Vâlcea
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele WOLF- Vâlcea conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele CLINT- Vâlcea
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele CLINT- Vâlcea conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0038
Titel: Servicii de mentenanţă la echipamentele FERROLI- Tulcea
Beschreibung: Servicii de mentenanţă la echipamentele FERROLI- Tulcea conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 38