636319-2025 - Ergebnis
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Transport i opieka nad uczniami niepełnosprawnymi w czasie przewozu z domu do szkoły i z powrotem, w roku szkolnym 2025/2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTransport i opieka nad uczniami niepełnosprawnymi w czasie przewozu z domu do szkoły i z powrotem, w roku szkolnym 2025/2026
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest Transport i opieka nad uczniami niepełnosprawnymi w czasie przewozu z domu do szkoły i z powrotem, w roku szkolnym 2025/2026. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ wraz z załącznikami oraz w Projektowanych postanowieniach umowy.
Vorherige Bekanntmachung327828-2025
Interne KennungUD-I-WZP.271.28.2025.MLA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest Transport i opieka nad uczniami niepełnosprawnymi w czasie przewozu z domu do skoły i z powrotem, w roku szkolnym 2025/2026. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ wraz z załącznikami oraz w Projektowanych postanowieniach umowy.