See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava lož ulja
Beschreibung: Nabava lož ulja – ekstra lako (EURO LUEL) za potrebe grijanja 8 osnovnih škola kojima je Grad Zadar osnivač i zgrade Grada Zadra za razdoblje od četiri godine
Interne Kennung: VN 030-1/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0000