See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Business Intelligence Specialist
Beschreibung: Taken en verantwoordelijkheden: • Datakwaliteit verbeteren Je analyseert de kwaliteit van beschikbare data en initieert verbetertrajecten om de betrouwbaarheid van rapportages en dashboards te verhogen. • Ontwikkelen en beheren van dashboards Je ontwerpt en bouwt dashboards volgens huisstijlrichtlijnen en best practices, met oog voor gebruiksvriendelijkheid en performance. • Datamodellering Je ontwikkelt en onderhoudt robuuste datamodellen die schaalbaar en efficiënt zijn, en zorgt voor documentatie en overdraagbaarheid. • Stakeholdermanagement Je onderhoudt contact met interne stakeholders om informatiebehoeften te inventariseren en vertaalt deze naar BI-oplossingen. • Bevorderen van BI-kennis en zichtbaarheid Je draagt actief bij aan het vergroten van de zichtbaarheid en het begrip van BI binnen de organisatie, bijvoorbeeld via kennissessies of interne communicatie. • Bijdragen aan data science initiatieven (optioneel) Je onderzoekt de mogelijkheden van data science binnen de organisatie en werkt mee aan de ontwikkeling van voorspellende modellen en analyses. • Training en coaching van collega’s Je begeleidt minder ervaren teamleden en verzorgt interne trainingen over BI-tools en datagebruik. • Documentatie en kwaliteitsborging Je zorgt voor heldere documentatie van BI-producten en bewaakt de consistentie en kwaliteit van de BI-standaarden.
Interne Kennung: Automatisering / ICT
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000