636373-2025 - Wettbewerb
Polen – Molkereierzeugnisse – Dostawy mleka i przetworów mlecznych dla 17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Koszalinie w 2026 roku.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy mleka i przetworów mlecznych dla 17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Koszalinie w 2026 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mleka i przetworów mlecznych do 17 Wojskowego Odział Gospodarczego w Koszalinie w 2025 r. zgodnie z treścią SWZ oraz Opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ oraz Wykazem rodzajowo-ilościowym przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001