636401-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Virtuální realita s využitím technologie 5G na základních školách ve Zlíně
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVirtuální realita s využitím technologie 5G na základních školách ve Zlíně
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a implementace koncových zařízení a softwaru, které umožní zavedení virtuální reality s využitím technologie 5G sítí do výuky na pěti základních školách ve Zlíně. Dodávka zahrnuje veškerý hardware, software, licence, příslušenství a služby k jejich plnohodnotnému užívání včetně proškolení obsluhy, servisu a aktualizací softwaru po dobu 60 měsíců.
Interne KennungN006/25/V00032256
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 32420000 Netzausrüstung, 30213200 Tablettcomputer, 32322000 Multimediaausrüstung, 30213100 Tragbare Computer, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 30237200 Computerzubehör, 30213200 Tablettcomputer, 32322000 Multimediaausrüstung, 30213100 Tragbare Computer, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 80500000 Ausbildung