636405-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – Servicii de reparare si revizii ale autovehiculelor
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de reparare si revizii ale autovehiculelor
Beschreibung: Contract prestări Servicii de reparare și revizii tehnice ale autovehiculelor din dotarea Inspectoratului de Poliție Județean Argeș. Se va completa formularul nr. 12 - Declarație de acceptare a condițiilor contractuale. Acesta va fi semnat cu semnătură electronică extinsă bazată pe un certificat eliberat de un furnizor de servicii de certificare acreditat si va fi transmis prin SEAP in sectiunea Documente de calificare
Interne Kennung: 4469183_2026_2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lotul nr. 1 - Autovehicule de producție indigenă în afara garanţiei
Beschreibung: Servicii de reparații și revizii tehnice ale autovehiculelor din dotarea I.P.J. Arges, pe o perioadă de 11 luni - Autovehicule de producție indigenă în afara garanţiei - 388 buc.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Lot nr. 2 - Autovehicule de producție străină în afara garanției
Beschreibung: Servicii de reparatii și revizii tehnice ale autovehiculelor din dotarea I.P.J. Argeș, pe o perioadă de 12 luni - Autovehicule de productie straina in afara garantiei - 74 buc.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Lotul nr. 3 - Autovehicule din grupul Dacia în garanție
Beschreibung: Servicii de reparații și revizii tehnice ale autovehiculelor din dotarea I.P.J. Arges, pe o perioadă de 12 luni - Autovehicule din grupul Dacia în garanție - 16 buc.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: -Lotul nr. 4 - Autovehicule din grupul BMW în garanție
Beschreibung: Servicii de reparații și revizii tehnice ale autovehiculelor din dotarea I.P.J. Arges, pe o perioadă de 12 luni - Autovehicule din grupul BMW în garanție - 12 buc.
Interne Kennung: 4