2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien bermen en watergangen 2026-2029
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - maaien eerste meter stroken - maaien van bermen en taluds - maaien van hondenvoorzieningen - maaien van sloten en watergangen - maaien sinus-beheer n.v.t.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeente Maasgouw, hierna te noemen opdrachtgever, gaat in 2025 het RAW-bestek maaien bermen en watergangen gemeente Maasgouw 2026-2029 aanbesteden. -
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen