636455-2025 - Wettbewerb
Polen – Fahrzeuge für Abfall – Dostawa samochodów ciężarowych do zbiórki odpadów komunalnych dla Międzygminnego Kompleksu Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samochodów ciężarowych do zbiórki odpadów komunalnych dla Międzygminnego Kompleksu Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów ciężarowych do zbiórki odpadów komunalnych dla Międzygminnego Kompleksu Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o., w zakresie i na warunkach określonych w załączniku nr 1 do SWZ. Postępowanie podzielono na trzy części. Zamawiający nie ogranicza ilości części, na które może być złożona oferta.
Interne KennungMKUO ProNatura ZP/NO/42/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa śmieciarki jednokomorowej na podwoziu dwuosiowym z wrzutnikiem manualnym
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa śmieciarki jednokomorowej na podwoziu dwuosiowym z wrzutnikiem manualnym; szczegółowy opis określono w OPZ - stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungMKUO ProNatura ZP/NO/42/25 _część I
Menge1 Stück
LosLOT-0002
TitelDostawa śmieciarki jednokomorowej na podwoziu trzyosiowym z wrzutnikiem manualnym, żurawiem HDS z możliwością opróżniania pojemników podziemnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa śmieciarki jednokomorowej na podwoziu trzyosiowym z wrzutnikiem manualnym, żurawiem HDS z możliwością opróżniania pojemników podziemnych; szczegółowy opis określono w OPZ - stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungMKUO ProNatura ZP/NO/42/25 _część II
LosLOT-0003
TitelDostawa samochodu dwuosiowego z zabudową bramową
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu dwuosiowego z zabudową bramową; szczegółowy opis określono w OPZ - stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungMKUO ProNatura ZP/NO/42/25 _część III