636530-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa cateringu polegająca na zapewnieniu wyżywienia w formie śniadania, obiadu oraz kolacji. Część 1 - usługa cateringu polegająca na zapewnieniu wyżywienia w formie śniadania, obiadu oraz kolacji żołnierzy (ok. 600 osób w miesiącu) realizujących zadania w m. Kraśnik. Część 2 - usługa cateringu polegająca na zapewnieniu wyżywienia w formie śniadania, obiadu oraz kolacji (21 osób) w m. Podlodów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringu polegająca na zapewnieniu wyżywienia w formie śniadania, obiadu oraz kolacji. Część 1 - usługa cateringu polegająca na zapewnieniu wyżywienia w formie śniadania, obiadu oraz kolacji żołnierzy (ok. 600 osób w miesiącu) realizujących zadania w m. Kraśnik. Część 2 - usługa cateringu polegająca na zapewnieniu wyżywienia w formie śniadania, obiadu oraz kolacji (21 osób) w m. Podlodów. MINIMALNE WYMAGANIA JAKOŚCIOWE ZAMÓWIENIA: Minimalne wymagania jakościowe przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 oraz części nr 2 określają: 1) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki minimalne wymagania jakościowe w odniesieniu do części nr 1,2, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ;
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuję, że na mocy art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy, niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: usługa cateringu polegająca na zapewnieniu wyżywienia w formie śniadania, obiadu oraz kolacji żołnierzy (ok. 600 osób w miesiącu) realizujących zadania w m. Kraśnik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringu polegająca na zapewnieniu wyżywienia w formie śniadania, obiadu oraz kolacji. Część 1 - usługa cateringu polegająca na zapewnieniu wyżywienia w formie śniadania, obiadu oraz kolacji żołnierzy (ok. 600 osób w miesiącu) realizujących zadania w m. Kraśnik. Część 2 - usługa cateringu polegająca na zapewnieniu wyżywienia w formie śniadania, obiadu oraz kolacji (21 osób) w m. Podlodów. MINIMALNE WYMAGANIA JAKOŚCIOWE ZAMÓWIENIA: Minimalne wymagania jakościowe przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 oraz części nr 2 określają: 1) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki minimalne wymagania jakościowe w odniesieniu do części nr 1,2, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ; Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące ww. usługi zostały zawarte wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Wymagania zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy |o pracę osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.) - stosownie do postanowień art. 95, art. 96, art. 438 Pzp. Zamawiający wskazuje następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, o których mowa w art. 95 ust 1 ustawy Pzp 1) Przygotowania posiłków - kucharz Pozostałe warunki dotyczące zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. PRAWO OPCJI - Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego). Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. Dalszy zakres prawa opcji został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI - Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego). Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. Dalszy zakres prawa opcji został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: usługa cateringu polegająca na zapewnieniu wyżywienia w formie śniadania, obiadu oraz kolacji (21 osób) w m. Podlodów