2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrana objektů zásobovacích úseků Centra zásobování municí Týniště nad Orlicí, Čermná nad Orlicí, Mladkov, Hostašovice, Dobronín, Nový Ples, Travčice a dohledového a poplachového přijímacího pultu Velitelství VP Olomouc a Tábor technickým střežením prostřednictvím dodavatele od 1. ledna 2025 – do 31. prosince 2034
Beschreibung: - nepřetržitý servis technických prostředků (dále jen „TP“) komplexního systému zabezpečení technického střežení objektů (dále jen „TSO“) rezortu Ministerstva obrany (dále jen „MO“), které jsou v příslušnosti hospodařit MO ve smyslu § 2 odst. 1 a 6 zákona č. 219/1999 Sb. o ozbrojených silách České republiky, ve znění pozdějších předpisů a zákona č. 219/2000 Sb. o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů, zabezpečení ochrany utajovaných informací podle zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů, formou dodávky nepřetržité služby. TP zajišťují ochranu vojenského materiálu, majetku a objektů zásobovacích úseků (dále jen „ZÚ“) Centra nakládání s municí (ZÚ Týniště nad Orlicí, Čermná nad Orlicí, Mladkov, Hostašovice, Dobronín, Nový Ples, Travčice) a dohledových, poplachových a přijímacích center (dále jen „DPPC“) Velitelství Vojenské policie (dále jen „VeVP“) v souladu s rozkazem ministra obrany č. 49/2017 „Zabezpečení ochrany vojenských objektů“ Věstníku MO. Podrobnosti ve smlouvě „Ochrana objektů zásobovacích úseků Centra zásobování munice Týniště nad Orlicí, Čermná nad Orlicí, Mladkov, Hostašovice, Dobronín, Nový Ples, Travčice a dohledového a poplachového přijímacího pultu Velitelství VP Olomouc a Tábor technickým střežením prostřednictvím dodavatele od 1. ledna 2025 – do 31. prosince 2034“ (dále jen „SmL“) - vypracovat projektovou dokumentaci a následně realizovat rekonstrukci bezpečnostních technologií instalovaných v ZÚ Nový Ples CE 05-19-54, dále upravit hlavní vjezd a vchod ve spojení s výstavbou nové budovy strážnice (zázemí pro vedení a pracovníky ochranné směny Vojenské policie - 5 pracoviště OdOO Nový Ples), včetně vybudování nového pracoviště dohledového a poplachového přijímacího centra (dále jen „DPPC“), v souladu s platnými Českými obrannými standardy (dále jen „ČOS“) a vnitřními předpisy MO. Podrobnosti ve Smlouvě o dílo „Nový Ples - prvky technického střežení CZM – rekonstrukce“ (dále jen „SoD NP“) - provést stavební práce vedoucí ke zlepšení TSO a vybudování centra zabezpečení ve vojenském areálu ZÚ Travčice, včetně dodávky a instalace k tomu nezbytného movitého majetku, v souladu s platnými ČOS a vnitřními předpisy MO. Podrobnosti ve Smlouvě o dílo „Travčice – prvky technického střežení a centra zabezpečení munice – rekonstrukce“ (dále jen „SoD Travčice“)
Interne Kennung: 716572023-1322
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79714100 Dienstleistungen in Verbindung mit Suchsystemen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - Realizace rekonstrukce plotu proti zvěři u ZÚ Týniště nad Orlicí - Realizace rekonstrukce vnitřního plotu – doplnění podhrabových desek, vybudování na hlavním vjezdu do MS elektronické zastavovací systémy proti vjezdu vozidel u ZÚ Dobronín a ZÚ Hostašovice