636610-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Fachärzten – Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania badań endoskopowych wraz z opisem, znieczuleń do badań endoskopowych w Pracowni Endoskopii
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania badań endoskopowych wraz z opisem, znieczuleń do badań endoskopowych w Pracowni Endoskopii
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych Pakiet 1: wykonywanie badań endoskopowych wraz z opisem, Pakiet 2: wykonywanie znieczuleń do badań endoskopowych w Pracowni Endoskopii
Interne Kennung: WSZ.DZPiZ.042.1.21/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Konkurs ofert w zakresie wykonywania badań endoskopowych wraz z opisem
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania badań endoskopowych w Pracowni Endoskopii
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121251 Dienstleistungen von Gastroenterologen
Los: LOT-0002
Titel: 2. Konkurs ofert w zakresie wykonywania znieczuleń do badań endoskopowych
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania znieczuleń do badań endoskopowych w Pracowni Endoskopii