636637-2026 - Ergebnis
Kroatien – Bauarbeiten – Izvođenje radova konstrukcijske obnove 17 potresom oštećenih obiteljskih kuća na području Petrinja grad, na poznatim adresama, po grupama (GRUPA 1, GRUPA 2 i GRUPA 3)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvođenje radova konstrukcijske obnove 17 potresom oštećenih obiteljskih kuća na području Petrinja grad, na poznatim adresama, po grupama (GRUPA 1, GRUPA 2 i GRUPA 3)
Beschreibung: Predmet nabave je izvođenje radova konstrukcijske obnove 17 potresom oštećenih obiteljskih kuća na području Petrinje grad, na poznatim adresama, kako je uređeno Zakonom o obnovi, Programom mjera, Zakonom o gradnji te vezanim propisima kojima se uređuje obnova kao i propisima kojima se uređuje obavljanje poslova i djelatnosti prostornog uređenja i gradnje te svakoj naknadnoj izmjeni i dopuni tih propisa. Predmet nabave podijeljen je u tri grupe. Za svaku grupu nabave se sklapa ugovor za izvođenje radova konstrukcijske obnove obiteljskih kuća.
Interne Kennung: VV/320-2/2025-OBNOVA-POZIV 4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GRUPA 1
Beschreibung: Predmet nabave je izvođenje radova konstrukcijske obnove potresom oštećenih obiteljskih kuća na području Petrinje grad, na poznatim adresama, kako je uređeno Zakonom o obnovi, Programom mjera, Zakonom o gradnji te vezanim propisima kojima se uređuje obnova kao i propisima kojima se uređuje obavljanje poslova i djelatnosti prostornog uređenja i gradnje te svakoj naknadnoj izmjeni i dopuni tih propisa. • GRUPA 1 • Petra Zrinskog 21, Petrinja • Ivana Ribara 23, Petrinja • Milke Trnine 11, Petrinja • Braće Hanžek 9, Petrinja • Ive Maline 7, Petrinja
Interne Kennung: VV/320-2/2025-OBNOVA-POZIV 4-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: GRUPA 2
Beschreibung: Predmet nabave je izvođenje radova konstrukcijske obnove potresom oštećenih obiteljskih kuća na području Petrinje grad, na poznatim adresama, kako je uređeno Zakonom o obnovi, Programom mjera, Zakonom o gradnji te vezanim propisima kojima se uređuje obnova kao i propisima kojima se uređuje obavljanje poslova i djelatnosti prostornog uređenja i gradnje te svakoj naknadnoj izmjeni i dopuni tih propisa. • GRUPA 2 • Andrije Pirnata 20, Petrinja • Vatrogasna ulica 13, Petrinja • Vatrogasna ulica 17, Petrinja • Andrije Pirnata 4, Petrinja • Josipa Miškatovića 21, Petrinja • Slavoljuba Kostinčera 1, Petrinja
Interne Kennung: VV/320-2/2025-OBNOVA-POZIV 4-2
Los: LOT-0003
Titel: GRUPA 3
Beschreibung: Predmet nabave je izvođenje radova konstrukcijske obnove potresom oštećenih obiteljskih kuća na području Petrinje grad, na poznatim adresama, kako je uređeno Zakonom o obnovi, Programom mjera, Zakonom o gradnji te vezanim propisima kojima se uređuje obnova kao i propisima kojima se uređuje obavljanje poslova i djelatnosti prostornog uređenja i gradnje te svakoj naknadnoj izmjeni i dopuni tih propisa. • GRUPA 3 • Pavla Miškine 3, Petrinja • Ulica Gromova 136, Petrinja • Matije Antolca 24, Petrinja • Matije Antolca 48, Petrinja • Ulica Gromova 101, Petrinja • Otona Kučere 82, Petrinja
Interne Kennung: VV/320-2/2025-OBNOVA-POZIV 4-3