2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van maatwerkhout volgens technische tekeningen voor het herstel van het rollend materieel van de NMBS.
Beschreibung: Levering van maatwerkhout volgens technische tekeningen voor het herstel van het rollend materieel van de NMBS.
Interne Kennung: WS3274577416
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03410000 Holz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WS3274577416 - 1
Beschreibung: Houten plank op maat
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: WS3274577416 - 2
Beschreibung: Houten blok op maat
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: WS3274577416 - 3
Beschreibung: Kleine houten onderdelen op maat
Interne Kennung: 3
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: WS3274577416
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03410000 Wood
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: WS3274577416 - 1
Description: Houten plank op maat
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: WS3274577416 - 2
Description: Houten blok op maat
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: WS3274577416 - 3
Internal identifier: 3