See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi naprawy pojazdów, urządzeń załadowczych i przewozowych oraz zabudowy specjalnej pojazdów sanitarnych, na pojazdach mechanicznych, dla JW., będących w rejonie odpowiedzialności 15 WOG w Szczecinie
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia, związanego ze świadczeniem usług naprawy pojazdów oraz urządzeń załadowczych i przewozowych, oraz zabudowy specjalnej pojazdów sanitarnych i specjalnych na pojazdach mechanicznych, dla jednostek wojskowych, będących w rejonie odpowiedzialności 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie, znajdują się : Dla 1 części pn. Usługa naprawy pojazdów do 3,5 t dopuszczalnej masy całkowitej, motocykli i quad w załączniku nr 4A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6A do SWZ. Realizacja usługi winna odbywać się zgodnie z zasadami określonymi w powyższych załącznikach. Dla 2 części pn. Usługa naprawy pojazdów powyżej 3,5 t dopuszczalnej masy całkowitej, w załączniku nr 4B do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6A do SWZ. Realizacja usługi winna odbywać się zgodnie z zasadami określonymi w powyższych załącznikach. Dla 3 części pn. Usługa naprawy przyczep i naczep, w załączniku nr 4C do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6A do SWZ. Realizacja usługi winna odbywać się zgodnie z zasadami określonymi w powyższych załącznikach. Dla 4 części pn. Usługa naprawy urządzeń załadowczych i platform przewozowych zamontowanych na pojazdach mechanicznych w załączniku nr 4D do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6B do SWZ. Realizacja usługi winna odbywać się zgodnie z zasadami określonymi w powyższych załącznikach. Dla 5 części pn. Usługa naprawy pojazdów sanitarnych urządzeń i elementów zabudowy specjalnej pojazdów sanitarnych zamontowanych na pojazdach mechanicznych, w załączniku nr 4E do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6C do SWZ. Realizacja usługi winna odbywać się zgodnie z zasadami określonymi w powyższych załącznikach.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa naprawy pojazdów do 3,5 t dopuszczalnej masy całkowitej, motocykli i quad
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia, związanego ze świadczeniem usług naprawy pojazdów oraz urządzeń załadowczych i przewozowych, oraz zabudowy specjalnej pojazdów sanitarnych i specjalnych na pojazdach mechanicznych, dla jednostek wojskowych, będących w rejonie odpowiedzialności 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie, znajdują się : Dla 1 części pn. Usługa naprawy pojazdów do 3,5 t dopuszczalnej masy całkowitej, motocykli i quad w załączniku nr 4A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6A do SWZ. Realizacja usługi winna odbywać się zgodnie z zasadami określonymi w powyższych załącznikach.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia ilości przedmiotu zamówienia, w okresie trwania umowy w zakresie wszystkich części (dla każdej części osobno). Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeby Zamawiającego - polegać będzie na zwiększeniu ilości wykonanych usług dla każdej z części do 300% wartości zamówienia. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji również w przypadku, gdy zamówienie podstawowe nie zostało wykonane w całości. Zamawiający może uruchomić zamówienie na usługi objęte zamówieniem opcjonalnym do dnia 30.10.2027 r. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Dodatkowe szczegóły związane z prawem opcji zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6A, 6B, 6C do SWZ – odpowiednio dla części zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Usługa naprawy pojazdów powyżej 3,5 t dopuszczalnej masy całkowitej
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia, związanego ze świadczeniem usług naprawy pojazdów oraz urządzeń załadowczych i przewozowych, oraz zabudowy specjalnej pojazdów sanitarnych i specjalnych na pojazdach mechanicznych, dla jednostek wojskowych, będących w rejonie odpowiedzialności 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie, znajdują się : Dla 2 części pn. Usługa naprawy pojazdów powyżej 3,5 t dopuszczalnej masy całkowitej, w załączniku nr 4B do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6A do SWZ. Realizacja usługi winna odbywać się zgodnie z zasadami określonymi w powyższych załącznikach.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Usługa naprawy przyczep i naczep
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia, związanego ze świadczeniem usług naprawy pojazdów oraz urządzeń załadowczych i przewozowych, oraz zabudowy specjalnej pojazdów sanitarnych i specjalnych na pojazdach mechanicznych, dla jednostek wojskowych, będących w rejonie odpowiedzialności 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie, znajdują się : Dla 3 części pn. Usługa naprawy przyczep i naczep, w załączniku nr 4C do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6A do SWZ. Realizacja usługi winna odbywać się zgodnie z zasadami określonymi w powyższych załącznikach.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Usługa naprawy urządzeń załadowczych i platform przewozowych zamontowanych na pojazdach mechanicznych
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia, związanego ze świadczeniem usług naprawy pojazdów oraz urządzeń załadowczych i przewozowych, oraz zabudowy specjalnej pojazdów sanitarnych i specjalnych na pojazdach mechanicznych, dla jednostek wojskowych, będących w rejonie odpowiedzialności 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie, znajdują się : Dla 4 części pn. Usługa naprawy urządzeń załadowczych i platform przewozowych zamontowanych na pojazdach mechanicznych w załączniku nr 4D do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6B do SWZ. Realizacja usługi winna odbywać się zgodnie z zasadami określonymi w powyższych załącznikach.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Usługa naprawy pojazdów sanitarnych urządzeń i elementów zabudowy specjalnej pojazdów sanitarnych
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia, związanego ze świadczeniem usług naprawy pojazdów oraz urządzeń załadowczych i przewozowych, oraz zabudowy specjalnej pojazdów sanitarnych i specjalnych na pojazdach mechanicznych, dla jednostek wojskowych, będących w rejonie odpowiedzialności 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie, znajdują się : Dla 5 części pn. Usługa naprawy pojazdów sanitarnych urządzeń i elementów zabudowy specjalnej pojazdów sanitarnych zamontowanych na pojazdach mechanicznych, w załączniku nr 4E do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6C do SWZ. Realizacja usługi winna odbywać się zgodnie z zasadami określonymi w powyższych załącznikach.
Interne Kennung: Część 5