2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31170000: VenR Kunstwerken A44 (WNN)
Beschreibung: De A44 is gebouwd in de periode vanaf 1935 als de Rijksweg A4 en daarmee één van de oudste autosnelwegen van Nederland. De Rijksweg bevat onder andere de vier kunstwerkcomplexen uit de projectscope, welke zijn gebouwd in de jaren ’30 van de 20e eeuw (1933-1939). De objecten zijn niet gebouwd met het huidige gebruik in gedachten. Onderzoek heeft aangetoond dat drie van deze kunstwerken einde levensduur naderen. Renovatie van deze kunstwerken is wegens de slechte staat niet meer mogelijk. Het betreft de kunstwerken Kaagbrug, Lisserweg en het Hoofdvaartviaduct. Bij de vervanging van de Kaagbrug wordt het alignement van de Kaagbrug veranderd, waardoor het kunstwerk de Nieuwerkerkertocht noodzakelijk onderdeel wordt van de scope. Nieuwerkerkertocht betreft een duiker die net achter de Kaagbrug onder de weg doorgaat. Zie het reeds eerder ingevulde veld m.b.t. korte omschrijving.
Interne Kennung: 31170000
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: In de selectiefase wordt het aantal gegadigden teruggebracht naar 3 partijen.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: perceel 1: zie hoofdopdracht
Beschreibung: Zie hoofdopdracht Zie het reeds eerder ingevulde veld m.b.t. korte omschrijving.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsleidraad.