636675-2025 - Wettbewerb
Polen – Brennstoffe – SZP.221-13.2025 Zakup wraz z dostawą do siedziby Zamawiającego paliw silnikowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSZP.221-13.2025 Zakup wraz z dostawą do siedziby Zamawiającego paliw silnikowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą do siedziby Zamawiającego w roku 2025 - 2026 roku następujących paliw silnikowych: a) benzyny bezołowiowej 95 kody CN: 2710 12 45, 2710 12 49 w ilości do 100 000 l. Dostawa benzyny spełniającej wymagania określone w normie PN-EN 228 lub normie równoważnej oraz aktualnej Ustawie z dnia 25 sierpnia 2006 r. o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw (tekst jednolity: Dz.U. 2024 r. poz. 1209), aktualnego Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1018) b) oleju napędowego kody CN: 2710 19 43, 2710 20 11 w ilości do 400 000 l. Dostawa oleju napędowego spełniającego wymagania określone w normie PN-EN 590 lub normie równoważnej oraz aktualnej Ustawie z dnia 25 sierpnia 2006 r. o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw, aktualnego Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1018) Zamawiający posiada w Stacji Paliw 3 zbiorniki podziemne o pojemnościach: 1) 10 000 l – benzyna bezołowiowa 95 2) 20 000 l – olej napędowy 3) 30 000 l – olej napędowy 3.2.1. Jednorazowa dostawa oleju napędowego wynosić będzie około 20 000 l- średnio 1 raz na 3 tygodnie w miesiącu, 3.2.2. Jednorazowa dostawa benzyny bezołowiowej wynosić będzie około 4 000 l – średnio 1 raz na 3 tygodnie 4. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy 5. Miejsce wykonywania dostaw: Stacja Paliw WSPR Olsztyn Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie, ulica Pstrowskiego 28 B, Olsztyn 10-602. 6. Zamawiający posiada koncesję na obrót paliwami ciekłymi, wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, na okres od 26.05.2015 r. do 31.12.2030 r. 7. Zamawiający nie prowadzi obrotu paliwami ciekłymi z zagranicą
Interne KennungSZP.221-13.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup wraz z dostawą do siedziby Zamawiającego paliw silnikowych
Beschreibung2. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą do siedziby Zamawiającego w roku 2025 - 2026 roku następujących paliw silnikowych: a) benzyny bezołowiowej 95 {kody CN: 2710 12 45, 2710 12 49} w ilości do 100 000 l. Dostawa benzyny spełniającej wymagania określone w normie PN-EN 228 lub normie równoważnej oraz aktualnej Ustawie z dnia 25 sierpnia 2006 r. o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw (tekst jednolity: Dz.U. 2024 r. poz. 1209), aktualnego Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1018) b) oleju napędowego {kody CN: 2710 19 43, 2710 20 11} w ilości do 400 000 l. Dostawa oleju napędowego spełniającego wymagania określone w normie PN-EN 590 lub normie równoważnej oraz aktualnej Ustawie z dnia 25 sierpnia 2006 r. o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw, aktualnego Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1018) 3. Zamawiający posiada w Stacji Paliw 3 zbiorniki podziemne o pojemnościach: 1) 10 000 l – benzyna bezołowiowa 95 2) 20 000 l – olej napędowy 3) 30 000 l – olej napędowy 3.2.1. Jednorazowa dostawa oleju napędowego wynosić będzie około 20 000 l- średnio 1 raz na 3 tygodnie w miesiącu, 3.2.2. Jednorazowa dostawa benzyny bezołowiowej wynosić będzie około 4 000 l – średnio 1 raz na 3 tygodnie 4. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy 5. Miejsce wykonywania dostaw: Stacja Paliw WSPR Olsztyn Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie, ulica Pstrowskiego 28 B, Olsztyn 10-602. 6. Zamawiający posiada koncesję na obrót paliwami ciekłymi, wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, na okres od 26.05.2015 r. do 31.12.2030 r. 7. Zamawiający nie prowadzi obrotu paliwami ciekłymi z zagranicą