See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Digiborden voor Stichting Internationaal & Lokaal Funderend Onderwijs (Silfo) i.s.m Contractables
Beschreibung: De aan te besteden Opdracht wordt als volgt gedefinieerd; leveren, monteren, afvoeren en configureren van Digiborden, bevestigingsmiddelen en aanverwante accessoires; het onderhouden en het verlenen van service ten behoeve van de Digiborden; het verzorgen van producttraining(en) voor ICT'ers alsmede eventuele andere geïnteresseerden; het (desgewenst) demonteren en afvoeren van de (huidige) audiovisuele opstellingen. Trainingen Deze aanbesteding heeft betrekking op het leveren van Digiborden aan locaties die behoren tot Opdrachtgever.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30231300 Display screens
5. Lot
Lot: LOT-0000