2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i akcesoriów komputerowych Nr postępowania ADP.2301.99.2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia dostawa sprzętu komputerowego do komputerowego laboratorium GIS w Instytucie Geografii i Nauk o Środowisku Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, Dokładnie dostawa sprzętu komputerowego ( monitorów zestawów komputerowych laptopów, projektora) do Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych 2. Główny kody CPV : 30200000-1 – Urządzenia komputerowe Pozostałe: 30236000-2 Różny sprzęt komputerowy 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 4. Wykonawca zobowiązany będzie do: 1) transportu przedmiotu zamówienia do budynków Zamawiającego w Kielcach; 2) wniesienia przedmiotu zamówienia do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego; 3) świadczenia bezpłatnego serwisu gwarancyjnego w okresie gwarancji, na zasadach określonych w umowie. 5. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, bez śladów użytkowania, musi pochodzić z bieżącej produkcji tzn. musi być wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 roku i nie może być przedmiotem praw osób trzecich. 6. Dostarczony sprzęt w dniu dostawy musi posiadać kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi (w wersji papierowej) aprobaty techniczne, certyfikaty oraz wszystkie niezbędne dokumenty wymagane przy tego typu sprzęcie; winien być wyposażony we wszystkie elementy (przyłącza, kable, itp.) niezbędne do uruchomienia i pracy u Zamawiającego do celu, dla którego jest zakupywany, bez konieczności zakupu dodatkowych elementów przez Zamawiającego. 7. Wszystkie dokumenty załączone do dostarczonego przedmiotu zamówienia muszą być sporządzone w języku polskim w formie drukowanej (instrukcja obsługi dodatkowo na DVD, CD lub pendrive). Zamówienie jest finansowane z projektu pn. „Wspólnie Stwórzmy Przyszłość – interdyscyplinarnie dla regionu” realizowanego w ramach środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Programie „Regionalna Inicjatywa Doskonałości”.
Vorherige Bekanntmachung: 490810-2025
Interne Kennung: ADP.2301.99.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu i akcesoriów komputerowych Nr postępowania:ADP.2301.99.2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia dostawa sprzętu komputerowego do komputerowego laboratorium GIS w Instytucie Geografii i Nauk o Środowisku Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, Dokładnie dostawa sprzętu komputerowego ( monitorów zestawów komputerowych laptopów, projektora) do Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych 2. Główny kody CPV : 30200000-1 – Urządzenia komputerowe Pozostałe: 30236000-2 Różny sprzęt komputerowy 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 4. Wykonawca zobowiązany będzie do: 1) transportu przedmiotu zamówienia do budynków Zamawiającego w Kielcach; 2) wniesienia przedmiotu zamówienia do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego; 3) świadczenia bezpłatnego serwisu gwarancyjnego w okresie gwarancji, na zasadach określonych w umowie. 5. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, bez śladów użytkowania, musi pochodzić z bieżącej produkcji tzn. musi być wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 roku i nie może być przedmiotem praw osób trzecich. 6. Dostarczony sprzęt w dniu dostawy musi posiadać kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi (w wersji papierowej) aprobaty techniczne, certyfikaty oraz wszystkie niezbędne dokumenty wymagane przy tego typu sprzęcie; winien być wyposażony we wszystkie elementy (przyłącza, kable, itp.) niezbędne do uruchomienia i pracy u Zamawiającego do celu, dla którego jest zakupywany, bez konieczności zakupu dodatkowych elementów przez Zamawiającego. 7. Wszystkie dokumenty załączone do dostarczonego przedmiotu zamówienia muszą być sporządzone w języku polskim w formie drukowanej (instrukcja obsługi dodatkowo na DVD, CD lub pendrive).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy