636691-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Computeranlagen und Zubehör – NySzC - Laptopok beszerzése
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NySzC - Laptopok beszerzése
Beschreibung: 124 db laptop beszerzése adásvételi szerződés keretében: • Minimum 16″, minimum 1920x1200 felbontás • Intel Core Ultra 5 (vagy azzal egyenértékű) processzor, min. 14 mag, beépített NPU (AI-gyorsító) • Minimum 16GB DDR5, bővíthető kivitel (2x DDR5 SO-DIMM slots) • Minimum 512GB SSD, M.2 2280 méret, NVMe / PCIe csatolás, bővíthető kivitel (2x M.2 SSD PCIe 4.0x4 hely) További részletek ld. KD. Kizárólag új (soha nem használt) eszközök és kizárólag egyforma (azonos gyártmányú és típusú) eszközök ajánlhatóak. 3 év (36 hónap) teljes körű gyártói jótállás (helyszíni gyártói garancia) kötelezően biztosítandó. Ahol a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tesz meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, ott Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak szerint az azzal egyenértékű eszközök, berendezések, stb. megajánlását is elfogadja. Amennyiben a műszaki leírás meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaz, abban az esetben Ajánlatkérő minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” terméket is ért. Az egyenértékűség bizonyítása az Ajánlattevő feladata. Az egyenértékűség igazolásához az Ajánlattevők számára a bizonyítékok minden formájának használata megengedett. A pontos mennyiségi és minőségi adatokat a Közbeszerzési Dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001756102026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR001756102026/1