Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682540 Transformatorstationsausstattung
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Land: Kroatien
Zusätzliche Informationen: TS Dubec, Petra Smajića 12, 10040 Zagreb
Geschätzte Dauer
636697-2026 - Competition
Croatia – Substation equipment – Zamjena sustava nadzora, upravljanja i relejne zaštite u TS 110/10 kV Dubec
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zamjena sustava nadzora, upravljanja i relejne zaštite u TS 110/10 kV Dubec
Description: Predmet nabave je zamjena sustava nadzora, upravljanja i relejne zaštite u TS Dubec, kao i usluge projektiranja, konfiguriranja, ispitivanja i puštanja u operativni rad opreme u skladu s Tehničkim opisom, specifikacijom i Troškovnikom te cjelokupnom DON.
Internal identifier: 3004-V-7/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31682540 Substation equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000