63670-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fernmeldedienste – Mobilní telekomunikační služby
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMobilní telekomunikační služby
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytování mobilních telekomunikačních služeb spočívajících v hlasových službách a SMS, datových službách a připojení k internetu, doplňkových službách. Podrobnosti viz Zadávací dokumentace (dále jen "ZD").
Interne Kennung120240003
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytování mobilních telekomunikačních služeb spočívajících v hlasových službách a SMS, datových službách a připojení k internetu, doplňkových službách.