636713-2026 - Wettbewerb
Polen – Wasserzähler – Efektywna infrastruktura zbiorowego zaopatrzenia w wodę na terenie Gminy Lipno
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Efektywna infrastruktura zbiorowego zaopatrzenia w wodę na terenie Gminy Lipno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Efektywna infrastruktura zbiorowego zaopatrzenia w wodę na terenie Gminy Lipno”, podzielonego na trzy części. Część I obejmuje dostawę i wymianę 2 547 wodomierzy wraz z modułami telemetrycznymi oraz wdrożeniem systemu zdalnego odczytu. Część II obejmuje wdrożenie systemu GIS, przeprowadzenie kampanii pomiarowej oraz wykonanie i kalibrację modelu hydraulicznego sieci wodociągowej. Część III obejmuje prace na czynnej sieci wodociągowej związane z wymianą hydrantów i zasuw wraz z robotami towarzyszącymi.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32441200 Telemetrie- und Steuerungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wodomierze, moduły telemetryczne IoT i system zdalnego odczytu
Beschreibung: Dostawa i wymiana 2 547 wodomierzy wraz z 2 547 modułami telemetrycznymi IoT oraz buforem serwisowym 50 modułów, wraz z konfiguracją i uruchomieniem jednolitego systemu zdalnego odczytu, transmisją danych, dokumentacją i szkoleniem. Zamówienie obejmuje również zapewnienie kart SIM i transmisji danych przez okres 10 lat. Wymagana jest obowiązkowa wizja lokalna w zakresie weryfikacji zasięgu i dostępności sieci na obszarze realizacji zamówienia, na zasadach określonych w SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: System GIS, kampania pomiarowa i model hydrauliczny sieci wodociągowej
Beschreibung: Przedmiotem Części 2 zamówienia jest wdrożenie systemu GIS, przeprowadzenie kampanii pomiarowej oraz wykonanie i kalibracja modelu hydraulicznego sieci wodociągowej Gminy Lipno, wraz z uruchomieniem systemu, dokumentacją, szkoleniami i wsparciem.
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Los: LOT-0003
Titel: Hydranty, zasuwy i roboty towarzyszące
Beschreibung: Część III obejmuje prace na czynnej sieci wodociągowej w 141 lokalizacjach, w tym 70 kompletnych węzłów hydrantowych DN80 wraz z wymianą zasuwy DN80, 10 kompletnych węzłów hydrantowych DN80 bez wymiany istniejącej zasuwy DN80 oraz 61 kompletnych wymian zasuw DN100. Łączny zakres rzeczowy obejmuje 80 hydrantów DN80, 70 zasuw DN80 i 61 zasuw DN100. Zamówienie obejmuje również wszystkie roboty ziemne, montażowe i odtworzeniowe oraz pozostałe czynności wymagane OPZ
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42131160 Hydranten, 42131230 Schieberventile
636713-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services - Works
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38421100 Water meters
Additional classification (cpv): 32441200 Telemetry and control equipment
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsZamawiający nie przewiduje prawa opcji
LotLOT-0002
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72268000 Software supply services
Additional classification (cpv): 71300000 Engineering services
LotLOT-0003
Main nature of the contractWorks
Additional nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 45232150 Works related to water-distribution pipelines
Additional classification (cpv): 42131160 Hydrants, 42131230 Gate valves