636714-2026 - Planung
Polen – Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport) – Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Przedmiotem planowanej umowy jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w transporcie drogowym – autobusowym na całej sieci komunikacyjnej organizowanej przez Gminę Przelewice. Przewidywany roczny wymiar pracy eksploatacyjnej wynosi około 105 000 km. Świadczenie usług planowane jest w okresie od 1 października 2027 r. do 30 września 2037 r.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na całej sieci komunikacyjnej Gminy Przelewice
Beschreibung: Przedmiotem planowanej umowy jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w transporcie drogowym – autobusowym na całej sieci komunikacyjnej organizowanej przez Gminę Przelewice. Przewidywany roczny wymiar pracy eksploatacyjnej wynosi około 105 000 km. Świadczenie usług planowane jest w okresie od dnia 1 października 2027 r. do dnia 30 września 2037 r.
Interne Kennung: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)