2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Stuposiany w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego oraz gospodarki łąkowo-rolnej i łowieckiej oraz pozostałe prace, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Stuposiany w roku 2026. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, gospodarki łąkowo-rolnej i łowieckiej oraz prace pozostałe wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia umowy 02.01.2026-31.12.2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Stuposiany w roku 2026. Nr 01 - Leśnictwo Czereszenka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Czereszenka obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211500 Baumpflege, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77211600 Aussaat von Baumsamen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % wartości przedmiotu umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Stuposiany w roku 2026. Nr 02 - Leśnictwo Dźwiniacz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Dźwiniacz obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego oraz pozostałe prace.
Los: LOT-0003
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Stuposiany w roku 2026. Nr 03 - Leśnictwo Muczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Muczne obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, ochrony przeciwpożarowej oraz pozostałe prace
Los: LOT-0004
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Stuposiany w roku 2026. Nr 04 - Leśnictwo Procisne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Procisne obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, ochrony przeciwpożarowej oraz pozostałe prace.
Los: LOT-0005
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Stuposiany w roku 2026. Nr 05 - Leśnictwo Sokoliki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Sokoliki obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przeciwpożarowej oraz pozostałe prace.
Los: LOT-0006
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Stuposiany w roku 2026. Nr 06 - Leśnictwo Tarnawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Tarnawa obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego oraz pozostałe prace
Los: LOT-0007
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Stuposiany w roku 2026. Nr 07 - Leśnictwo Widełki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Widełki obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego oraz pozostałe prace.
Los: LOT-0008
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Stuposiany w roku 2026. Nr 08 - Leśnictwo ds. łowieckich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie ds. łowieckich obejmujące prace z zakresu gospodarki łąkowo-rolnej i łowieckiej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd, 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht