2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding vervoerscapaciteit 2027 e.v. Jobinder - Mobiliteitsbureau Noordoost Fryslân
Beschreibung: Het doel van het Mobiliteitsbureau (hierna te noemen Aanbestedende dienst of 'de Opdrachtgever') met deze aanbesteding is het sluiten van - per Perceel - één Overeenkomst met één (1) opdrachtnemer voor doelgroepenvervoer (vervoerscapaciteit). 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jobinder is het vervoersysteem van de gemeenten gemeenten Achtkarspelen, Dantumadiel, Noardeast-Fryslân en Tytsjerksteradiel gezamenlijk, ondergebracht in gemeenschappelijke regeling Mobiliteitsbureau Noordoost Fryslân. Dit betreft een openbare Europese aanbesteding ten behoeve van vervoerscapaciteit voor de deelnemende gemeenten in de GR.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Achtkarspelen
Beschreibung: 1 - Achtkarspelen - VAV en GV-vervoer, categorie A 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlengingsmogelijkheid na de initiële looptijd
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dantumadiel
Beschreibung: Dantumadiel - VAV en GVV-vervoer, categorie B
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Noardeast-Fryslân Oost
Beschreibung: Noardeast-Fryslân Oost - VAV en GVV-vervoer, categorie B
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Noardeast-Fryslân West
Beschreibung: Noardeast-Fryslân West - VAV en GVV vervoer, categorie A
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Tytsjerksteradiel
Beschreibung: Tytsjerksteradiel, VAV en GVV-verover, categorie A
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Ameland
Beschreibung: Waddeneiland Ameland, VAV vervoer, categorie B
Interne Kennung: 6