2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na lata 2026-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk zgodnie z przepisami i standardami jakości ustalonymi ustawą z dnia 10 kwietnia 1997 roku - Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.), przepisami wykonawczymi do tej ustawy, w szczególności Rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 29 listopada 2022 r. w sprawie sposobu kształtowania i kalkulacji taryf oraz sposobu rozliczeń w obrocie energią elektryczną (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 904 z późn. zm.) oraz Rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (t.j. Dz. U. 2025, poz. 919) - przez okres 24 miesięcy. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla każdej części stanowi Załącznik nr 1 do dokumentów zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: ALZ.25.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej do obiektu w Warszawie
Interne Kennung: ALZ.25.8.2025 Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa energii elektrycznej do obiektu w Belsku Dużym
Interne Kennung: ALZ.25.8.2025 Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa energii elektrycznej do obiektu w Otwocku
Interne Kennung: ALZ.25.8.2025 Część nr 3