See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa ratownictwa wodnego na krytych pływalniach Bydgoskiego Centrum Sportu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa krytych pływalni położonych w Bydgoszczy: 1) I cześć zamówienia: Obsługa krytej pływalni „Aqua Fordon” w zakresie ratownictwa wodnego przy ul. Kromera 11 w Bydgoszczy, 2) II cześć zamówienia: Obsługa krytej pływalni „Ikar” w zakresie ratownictwa wodnego przy ul. Tomasza Golloba 7 w Bydgoszczy, 3) III cześć zamówienia: Obsługa krytej pływalni „5 fala” w zakresie ratownictwa wodnego przy ul. Szarych Szeregów 4a w Bydgoszczy, 4) IV cześć zamówienia: Obsługa krytej pływalni „Perła” w zakresie ratownictwa wodnego przy ul. A. G. Siedleckiego w Bydgoszczy, 5) V cześć zamówienia: Obsługa krytej pływalni „Laguna” w zakresie ratownictwa wodnego przy ul. Glinki 117 w Bydgoszczy, 6) VI cześć zamówienia: Obsługa krytej pływalni „Czwórka” w zakresie ratownictwa wodnego przy ul. Stawowej 39 w Bydgoszczy. 7) VII cześć zamówienia: Obsługa krytej pływalni „Sardynka” w zakresie ratownictwa wodnego przy ul. Sardynkowej 7 w Bydgoszczy, 8) VIII cześć zamówienia: Obsługa krytej pływalni „Łabędź” w zakresie ratownictwa wodnego przy ul. Pijarów 4 w Bydgoszczy,
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75252000 Rettungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I cześć zamówienia: Obsługa krytej pływalni „Aqua Fordon” w zakresie ratownictwa wodnego przy ul. Kromera 11 w Bydgoszczy,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie dyżurów ratowniczych na basenie pływackim zlokalizowanym w Bydgoszczy przy ul. Kromera 11, 85 – 791 Bydgoszcz. Godziny otwarcia obiektu: pon.- pt. godz. 06:00 - 22:00, sob i nied. 08:00 - 22.00. W dniu ustawowo wolne od pracy, z wyjątkiem niedziel, obiekt będzie nieczynny. O wszelkich planowanych zmianach w funkcjonowaniu obiektu Wykonawca zostanie poinformowany najpóźniej na siedem dni przed ich wprowadzeniem. Zamawiający zakłada, że z obiektu będzie korzystało średnio 450 (słownie: czterysta pięćdziesiąt) osób dziennie (1 zmiana rano 30%, 2 zmiana po południu 70%). Wykonawca w porozumieniu z Zamawiającym ustali i zabezpieczy dodatkowe dyżury ratownicze w sytuacjach, w których pływalnia funkcjonuje w pełnym zakresie np.: ferie zimowe, wakacje oraz dodatkowe godziny otwarte dla komercji. 1.1. Każdy dyżur ratowniczy musi być pełniony w godzinach otwarcia obiektu. Każdy dyżur ratowniczy w dni powszednie tj. pn-pt musi być pełniony zawsze przez minimum (jednocześnie) 3 ratowników na zmianie porannej ( z wyjątkiem okresu między 6:00 a 8:00 – 2 ratowników) i 3 ratowników na zmianie popołudniowej. W soboty i niedziele 3 ratowników rano i 3 ratowników po południu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: II cześć zamówienia: Obsługa krytej pływalni „Ikar” w zakresie ratownictwa wodnego przy ul. Tomasza Golloba 7 w Bydgoszczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie dyżurów ratowniczych na basenie pływackim zlokalizowanym w Bydgoszczy przy ul. t. Golloba 7, 85 – 791 Bydgoszcz. Godziny otwarcia obiektu: pon.- sob. godz. 08:00 - 20:00. W dniu ustawowo wolne od pracy, oraz niedziele, obiekt będzie nieczynny. O wszelkich planowanych zmianach w funkcjonowaniu obiektu Wykonawca zostanie poinformowany najpóźniej na siedem dni przed ich wprowadzeniem. Zamawiający zakłada, że z obiektu będzie korzystało średnio 200 osób dziennie (1 zmiana rano 50%, 2 zmiana po południu 50%). Wykonawca w porozumieniu z Zamawiającym ustali i zabezpieczy dodatkowe dyżury ratownicze w sytuacjach, w których pływalnia funkcjonuje w pełnym zakresie np.: ferie zimowe, wakacje oraz dodatkowe godziny otwarte dla komercji. 1.1. Każdy dyżur ratowniczy musi być pełniony w godzinach otwarcia obiektu. Każdy dyżur ratowniczy musi być pełniony zawsze przez: - 1 ratownika na zmianie porannej od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 -13.30 ,2 ratowników na zmianie popołudniowej od poniedziałku do piątku w godz. 13.30 – 20:00, w soboty – 2 ratowników w godz. 8:00 – 20:00. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1.2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: III cześć zamówienia: Obsługa krytej pływalni „5 fala” w zakresie ratownictwa wodnego przy ul. Szarych Szeregów 4a w Bydgoszczy,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie dyżurów ratowniczych na basenie pływackim zlokalizowanym w Bydgoszczy przy ul. Szarych szeregów 4a , 85 – 360 Bydgoszcz. Godziny otwarcia obiektu: pon.- nd. godz. 08:00 - 22:00. W dniu ustawowo wolne od pracy, z wyjątkiem niedziel, obiekt będzie nieczynny. O wszelkich planowanych zmianach w funkcjonowaniu obiektu Wykonawca zostanie poinformowany najpóźniej na siedem dni przed ich wprowadzeniem. Zamawiający zakłada, że z obiektu będzie korzystało średnio 450 (słownie: czterysta pięćdziesiąt) osób dziennie (1 zmiana rano 30%, 2 zmiana po południu 70%). Wykonawca w porozumieniu z Zamawiającym ustali i zabezpieczy dodatkowe dyżury ratownicze w sytuacjach, w których pływalnia funkcjonuje w pełnym zakresie np. ferie zimowe, wakacje oraz dodatkowe godziny otwarte dla komercji. 1.1. Każdy dyżur ratowniczy musi być pełniony w godzinach otwarcia obiektu. Każdy dyżur ratowniczy musi być pełniony zawsze przez 3 ratowników na zmianie porannej i 3 ratowników na zmianie popołudniowej. W soboty i niedziele 3 ratowników rano i 3 ratowników po południu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1.3 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: IV cześć zamówienia: Obsługa krytej pływalni „Perła” w zakresie ratownictwa wodnego przy ul. A. G. Siedleckiego w Bydgoszczy,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie dyżurów ratowniczych na basenie pływackim zlokalizowanym w Bydgoszczy przy ul. Grzymały-Siedleckiego 11, 85 – 868 Bydgoszcz. Godziny otwarcia obiektu: pon.- pt. godz. 06:00 - 22:00, sob. 09:00 - 17.00, nd. 09:00-17:00. W dniu ustawowo wolne od pracy, z wyjątkiem niedziel, obiekt będzie nieczynny. O wszelkich planowanych zmianach w funkcjonowaniu obiektu Wykonawca zostanie poinformowany najpóźniej na siedem dni przed ich wprowadzeniem. Zamawiający zakłada, że z obiektu będzie korzystało średnio 250 (słownie: dwieście pięćdziesiąt) osób dziennie (1 zmiana rano 30%, 2 zmiana po południu 70%). Wykonawca w porozumieniu z Zamawiającym ustali i zabezpieczy dodatkowe dyżury ratownicze w sytuacjach, w których pływalnia funkcjonuje w pełnym zakresie np.: ferie zimowe, wakacje oraz dodatkowe godziny otwarte dla komercji. 1.1. Każdy dyżur ratowniczy musi być pełniony w godzinach otwarcia obiektu. Każdy dyżur ratowniczy w dni powszednie tj. pn-pt musi być pełniony zawsze przez minimum (jednocześnie) jednego ratownika na zmianie porannej i 2 ratowników na zmianie popołudniowej. W soboty i niedziele 2 ratowników od godz. 9:00-17:00. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1.4 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: V cześć zamówienia: Obsługa krytej pływalni „Laguna” w zakresie ratownictwa wodnego przy ul. Glinki 117 w Bydgoszczy,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie dyżurów ratowniczych na basenie pływackim zlokalizowanym w Bydgoszczy przy ul. Glinki 117, 85 – 861 Bydgoszcz. Godziny otwarcia obiektu: pon.- pt. godz. 07:00 - 22:00, sob. 08:00 - 20.00, nd. nieczynne. W dniu ustawowo wolne od pracy, z wyjątkiem niedziel, obiekt będzie nieczynny. O wszelkich planowanych zmianach w funkcjonowaniu obiektu Wykonawca zostanie poinformowany najpóźniej na siedem dni przed ich wprowadzeniem. Zamawiający zakłada, że z obiektu będzie korzystało średnio 250 (słownie: dwieście pięćdziesiąt) osób dziennie (1 zmiana rano 30%, 2 zmiana po południu 70%). Wykonawca w porozumieniu z Zamawiającym ustali i zabezpieczy dodatkowe dyżury ratownicze w sytuacjach, w których pływalnia funkcjonuje w pełnym zakresie np.: ferie zimowe, wakacje oraz dodatkowe godziny otwarte dla komercji. 1.1. Każdy dyżur ratowniczy musi być pełniony w godzinach otwarcia obiektu. Każdy dyżur ratowniczy w dni powszednie tj. pn-pt musi być pełniony zawsze przez minimum (jednocześnie) jednego ratownika na zmianie porannej i 1 ratownika na zmianie popołudniowej. W soboty 1 ratownik od godz. 8:00-20:00. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1.5 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: VI cześć zamówienia: Obsługa krytej pływalni „Czwórka” w zakresie ratownictwa wodnego przy ul. Stawowej 39 w Bydgoszczy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie dyżurów ratowniczych na basenie pływackim zlokalizowanym w Bydgoszczy przy ul. Stawowej 39, 85 – 323 Bydgoszcz. Godziny otwarcia obiektu: pon.- pt. godz. 07:00 - 22:00, sob. 08:00 - 22.00, nd. 08:00 – 22:00. W dniu ustawowo wolne od pracy, z wyjątkiem niedziel, obiekt będzie nieczynny. O wszelkich planowanych zmianach w funkcjonowaniu obiektu Wykonawca zostanie poinformowany najpóźniej na siedem dni przed ich wprowadzeniem. Zamawiający zakłada, że z obiektu będzie korzystało średnio 450 (słownie: czterysta pięćdziesiąt) osób dziennie (1 zmiana rano 30%, 2 zmiana po południu 70%). Wykonawca w porozumieniu z Zamawiającym ustali i zabezpieczy dodatkowe dyżury ratownicze w sytuacjach, w których pływalnia funkcjonuje w pełnym zakresie np.: ferie zimowe, wakacje oraz dodatkowe godziny otwarte dla komercji. 1.1. Każdy dyżur ratowniczy musi być pełniony w godzinach otwarcia obiektu. Każdy dyżur ratowniczy w dni powszednie tj. pn-pt musi być pełniony zawsze przez minimum (jednocześnie) dwóch ratowników na zmianie porannej i 3 ratowników na zmianie popołudniowej. W soboty i niedziele 3 ratowników rano i 3 ratowników po południu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1.6 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: VII cześć zamówienia: Obsługa krytej pływalni „Sardynka” w zakresie ratownictwa wodnego przy ul. Sardynkowej 7 w Bydgoszczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie dyżurów ratowniczych na basenie pływackim „Sardynka” zlokalizowanym w Bydgoszczy. Godziny otwarcia obiektu: Poniedziałek – piątek godz. 7:00 - 22:00. sobota – godz.09:00 – 17:00, niedziela – godz.09:00 – 17:00 ,o wszelkich planowanych zmianach w funkcjonowaniu obiektu Wykonawca zostanie poinformowany najpóźniej na 48 godz. przed ich wprowadzeniem. Zamawiający zakłada, że z obiektu będzie korzystało średnio 200 (słownie: dwieście ) osób dziennie (1 zmiana rano 50%, 2 zmiana po południu 50%). 1.1. Każdy dyżur ratowniczy musi być pełniony w godzinach otwarcia obiektu. Każdy dyżur ratowniczy musi być pełniony zawsze przez 1 ratownika na zmianie porannej i 1 ratownik na zmianie popołudniowej w dni powszednie. W soboty i niedziele 1 ratownik rano (1 zmiana) od godz. 8.45 do godz. 16.45 . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1.7 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: VIII cześć zamówienia: Obsługa krytej pływalni „Łabędź” w zakresie ratownictwa wodnego przy ul. Pijarów 4 w Bydgoszczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie dyżurów ratowniczych na basenie pływackim „Łabędź” zlokalizowanym w Bydgoszczy przy ul. Pijarów 4, 85 – 360 Bydgoszcz. Godziny otwarcia obiektu: pon.- pt. godz. 07:00 - 22:00, sob 09:00 - 17.00, nd. 09:00 – 17:00. O wszelkich planowanych zmianach w funkcjonowaniu obiektu Wykonawca zostanie poinformowany najpóźniej na 48 godz. przed ich wprowadzeniem. Zamawiający zakłada, że z obiektu będzie korzystało średnio 250 (słownie: dwieście pięćdziesiąt) osób dziennie (1 zmiana rano 30%, 2 zmiana po południu 70%). 1.1. Każdy dyżur ratowniczy musi być pełniony w godzinach otwarcia obiektu. Każdy dyżur ratowniczy musi być pełniony zawsze przez minimum (jednocześnie) dwóch ratowników na zmianie porannej (w godz.07.45 – 15.45) i 3 ratowników na zmianie popołudniowej (w godz. 15.45 – 21.45) w dni powszednie. W soboty i niedziele 3 ratowników (w godz. 08.45 – 16.45) Wykonawca w porozumieniu z Zamawiającym ustali i zabezpieczy dodatkowe dyżury ratownicze w sytuacjach, w których pływalnia funkcjonuje w pełnym zakresie np.: ferie zimowe, wakacje oraz dodatkowe godziny otwarte dla komercji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1.8 do SWZ.