636784-2026 - Ergebnis
Rumänien – Arzneimittel – Acord cadru furnizare medicamente Programe Nationale 7
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru furnizare medicamente Programe Nationale 7
Beschreibung: Obiectivul general al achizitiei este realizarea tratamentului medicamentos pentru pacientii beneficiari ai medicamentelor finantate prin programele nationale de sanatate, precum si cresterea calitatii serviciilor medicale si prevenirea deteriorarii starii de sanatate a pacientilor . Obiectul procedurii de achiziţie publica îl constituie acord cadru furnizare Medicamente programe nationale 7 care sunt necesare pentru desfasurarea in bune conditii a activitatii medicale specifice Spitalului Judetean de Urgenta- compartimente / sectii HIV, Hemofilie, Oncologie Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 20 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare - conform art.160 si art.161 din Legea 98/2016.
Interne Kennung: 1061626_2025_PAAPD1549335
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ROMIPLOSTIMUM 250μg (pulb pt sol inj) -flacon
Beschreibung: Conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ELTROMBOPAG 25mg compr. film.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ELTROMBOPAG 50mg compr. film.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: LAMIVUDINUM 300mg compr. film.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Efavirenzum + Emtricitabinum+ Tenofovirum disporoxil 600mg/ 200mg/ 245mg compr. film.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Combinatii Dolutegravirum+ Lamivudinum 50mg/300mg compr. film.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Mosunetuzumabum 1mg/ml conc pt sol perf flacon
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Mosunetuzumabum 30mg/ml conc pt sol perf flacon
Interne Kennung: 8