636829-2025 - Ergebnis
Polen – Stühle – dostawa krzeseł tapicerowanych , krzeseł tapicerowanych o szerokości do 51 cm i krzeseł z siedziskiem i oparciem ze sklejki dla Miasteczka Studenckiego AGH- DE-dzp.272-368/25
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawa krzeseł tapicerowanych , krzeseł tapicerowanych o szerokości do 51 cm i krzeseł z siedziskiem i oparciem ze sklejki dla Miasteczka Studenckiego AGH- DE-dzp.272-368/25
Beschreibungdostawa krzeseł tapicerowanych , krzeseł tapicerowanych o szerokości do 51 cm i krzeseł z siedziskiem i oparciem ze sklejki dla Miasteczka Studenckiego AGH - zgodnie z opisem w SWZ
Vorherige Bekanntmachung443582-2025
Interne KennungDE-dzp.272-368/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39112000 Stühle
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa krzeseł tapicerowanych na stelażu stalowym (391 szt.)
Beschreibungdostawa krzeseł tapicerowanych na stelażu stalowym (391 szt.), opis przedmiotu zamówienia zgodnie z pkt. 4.1. SWZ
Interne KennungDE-dzp.272-368-1/25
LosLOT-0002
Titeldostawa krzeseł tapicerowanych na na stelażu stalowym o szerokości do 51cm (200 szt.)
Beschreibungdostawa krzeseł tapicerowanych na na stelażu stalowym o szerokości do 51cm (200 szt.), opis przedmiotu zamówienia zgodnie z pkt. 4.1. SWZ
Interne KennungDE-dzp.272-368-2/25
LosLOT-0003
Titeldostawa krzeseł z siedziskiem i oparciem ze sklejki (42 szt.)
Beschreibungdostawa krzeseł z siedziskiem i oparciem ze sklejki (42 szt.), opis przedmiotu zamówienia zgodnie z pkt. 4.1. SWZ
Interne KennungDE-dzp.272-368-3/25