See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gradnja po pogodbenih določilih FIDIC (rdeča knjiga) za projekt »Ukrepi za zmanjšanje poplavne ogroženosti naselij na povodju Kobile - Faza 1«
Beschreibung: Gradnja po pogodbenih določilih FIDIC (rdeča knjiga) za projekt »Ukrepi za zmanjšanje poplavne ogroženosti naselij na povodju Kobile - Faza 1« Podrobneje je predmet javnega naročila opredeljen v dokumentaciji v zvezi z oddajo javnega naročila.
Interne Kennung: 43007-31/2025-3
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45246000 Flussregulierungs- und Hochwasserschutzarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246000 Flussregulierungs- und Hochwasserschutzarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 554244