2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych związanych z zadaniem inwestycyjnym nr 24476 na przebudowę i dostosowanie do obowiązujących programów strzelań i programów szkolenia, strzelnic i obiektów szkoleniowych w kompleksie wojskowym w Żaganiu wraz z uzyskaniem stosownych decyzji administracyjnych niezbędnych do zakończenia realizacji zadania
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych związanych z zadaniem inwestycyjnym nr 24476 na przebudowę i dostosowanie do obowiązujących programów strzelań i programów szkolenia, strzelnic i obiektów szkoleniowych w kompleksie wojskowym w Żaganiu wraz z uzyskaniem stosownych decyzji administracyjnych niezbędnych do zakończenia realizacji zadania. Obiekt szkoleniowy został wybudowany w 1937 r. W aktualnym stanie technicznym nie spełnia wymagań wynikających z Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać strzelnice garnizonowe oraz ich usytuowanie (z późn. zmianami), Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać obiekty budowlane niebędące budynkami, służące obronności Państwa oraz ich usytuowanie oraz wymagań wynikających z innych przepisów, w tym Prawa budowlanego i ustawy Prawo ochrony środowiska. Obiekt szkoleniowy składa się ze strefy strzelań i zaplecza technicznego. Obiekt szkoleniowy składa się ze strefy strzelań i zaplecza technicznego. Ocena stanu technicznego obiektów Garnizonowej Strzelnicy Szkolnej przeprowadzona podczas przeglądów rocznych i pięcioletnich potwierdza niezadawalający stan większości obiektów. Szczególy znajdują się w dokumentach zamówienia
Interne Kennung: 1/PO/24476/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych związanych z zadaniem inwestycyjnym nr 24476 na przebudowę i dostosowanie do obowiązujących programów strzelań i programów szkolenia, strzelnic i obiektów szkoleniowych w kompleksie wojskowym w Żaganiu wraz z uzyskaniem stosownych decyzji administracyjnych niezbędnych do zakończenia realizacji zadania
636876-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 1/PO/24476/2026
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001