See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ekspertu pakalpojumi dabas parka “Salacas ieleja” dabas aizsardzības plāna izstrādei
Beschreibung: Ekspertu pakalpojumi dabas parka “Salacas ieleja” dabas aizsardzības plāna izstrādei
Interne Kennung: DAP 2026/18-AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711500 Umweltüberwachung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zīdītāju – sikspārņu – sugu dzīvotņu apzināšana un izvērtēšana dabas parkā “Salacas ieleja”